The Body Shop& Camomile Yüz Temizleme Yağı

Camomile Yüz Temizleme Yağı

Merhaba

Göz makyajını ne kadar seversiniz? Ben mi? Çok fazla.  Özellikle göz makyajı. Rimeli kat kat sürmeyi seviyorum. Gözler, bakışlar makyajla daha bir belirgin olduğu için bence olmazsa olmaz rimelin yeri bende apayrı.

Tabi bu güzelliğin bir de kötü tarafı temizlemek. Özellikle waterproof bir ürün kullanıyorsunuz, makyajınızı çıkartmak bence bir ölüm. Hele tüm gün yorulmuş, uyumak için can atarken çıkmayan makyajla uğraşmak tam bir işkence.

Göz makyajı için denemediğim ürün kalmadı gibi.

Camomile Yüz Temizleme Yağı
Camomile Yüz Temizleme Yağı

Daha iyisi çıkana kadar The Body Shop’un  Camomile Yüz Temizleme Yağı benim artık olmazsa olmazım.
Ürünün pompalı kapaklı olması çok kullanışlı. Her gözüm için birer pompa alarak parmaklarım yardımı ile kirpiklerimi yumuşatmaya çalışıyorum. Yağlı yapısı sayesinde rimelle kalıplaşmış kirpiklerim yumuşamaya başlıyor ve pamuk kullanmadan parmaklarım sayesinde ürünü iyice kirpiklerime yediriyorum. O sırada tüm rimel ve göz kalemi kalıntıları ayrışarak biraz göz çevreniz kirleniyor. Ama olsun. Sonra bol su ile iyice yüzünüzü yıkayınca görüntü kalıntısız bir göz oluyor.

Ben yüzüme fondöten veya başka bir kozmetik malzeme kullanmadığım için sadece gözlerimi temizliyorum.

Temizleme sonrasında ne kızarıklık ne de bir yanma hissediyorum ki benim gözlerim hassas ve hemen hemen her şey alerjik reaksiyon gösterebiliyor.

Camomile Yüz Temizleme Yağı‘nda hiç bir sıkıntı yaşamadım. Ürünü ilk 15 gün tester olarak denedim ve şimdi satın aldım.  The Body Shop mağazalarından ürünü denemek için tester alabilir sizde benim gibi memnun kalabilirsiniz.

Ürünün sevmemde ki bir diğer sebep pamuk kullanmadan makyajımı temizlemem oldu. Pamukla gözlerimi silerken hem kirpiklerimi kopmuyor, hem de tahriş olmuyor.

Ürünün tek sıkıntı aplikatörü. Biraz daha sağlam yapılması gerektiğini düşünüyorum.  Sıkmış olduğunuz her pompa sonunda biraz akma gösteriyor. Onun dışında 200 ml bir ürün size 72,90 TL gibi bir fiyata denk geliyor. Ama indirim zamanlarını yakalarsanız daha da uygun maliyete satın almış olursunuz.

Daha fazla detaylı bilgi için The Body Shop sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  • Camomile Yüz Temizleme Yağı
  • Mükemmel dokusu ve Yerel Ticaret ürünü papatya yağı içeriği ile cildinizde makyaj kalıntısına izin vermeyen bu temizleme yağı, etkin temizlik ve ipeksi bir dokunuş sağlar.
  • Makyaj kalıntılarını yok eder
  • Hassas ciltler ve kontakt lens kullanıcıları için uygundur
  • Suya dayanıklı makyajı etkili şekilde temizler
  • Temiz ve tazelenmiş bir cilt dokusu sağlar
  • Paraben içermez
Toplam Ziyaret: 971 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir