The Body Shop E Vitaminli Göz Kremi – Vitamin E Eyes Cube

The Body Shop E Vitaminli Göz Kremi

Selamlar :)) The Body Shop markası sosyal sorumluluk projeleriyle dikkatimi çeken bir marka. Bir çok ürününü severek kullanıyorum. Bu yazıda sizler The Body Shop E Vitaminli Göz Kremi Vitamin E Eyes Cube den bahsedeceğim. Blogumu takip edenler bilir ki göz kremlerine aşırı ilgim var. Bunun sebebi de sorunlu göz altlarına sahip olmam. Koyu halka şişlik sorunuyla savaşmaya çalışıyorum.

İyi bir nem kaynağı olan E vitaminli göz kremini denemek için aldım. Aslında mağazada iki çeşidi var. Biri benim aldığım gibi stik şekilde olan diğeri de daha alışkın olduğumuz tüp içinde olan kremlerden.

The Body Shop E Vitaminli Göz Kremi
The Body Shop E Vitaminli Göz Kremi

Tüm cilt tipleir için uygun olan bu krem ince çizgilerin, şişliklerin ve koyu halkaların görünümünü azaltmaya yardımcı oluyormuş.

Hafif yapısıyla istenilen sıklıkta uygulanabilecek bir krem olan Vitamin E Eyes Cube, sürdüğüm anda hafif bir serinlik hissi veriyor ve göz altlarını hafif şekilde aydınlatıyor.Göz altlarını aydınlatıyor dediysem aydınlatıcı sürmüş gibi yada kapatıcı uygulamış gibi canlı taze bir aydınlık görünüm değil, sadece hafif şekilde bir sağlıklı ışıltı.  Koyu halkaları ve şişlikleri ne yazık ki gizleyemiyor ve ince çizgiler üzerinde de bir etkisi yok. Nem vermesi güzel, kuru göz altlarımda sağladığı nem kapatıcı uyguladığım zamanlarda da beni memnun ediyor.

The Body Shop E Vitaminli Göz Kremi
The Body Shop E Vitaminli Göz Kremi

Tam olarak vaatlerini yerine getirmediği için tekrar almayacağım. Birde aynı markanın C vitaminli olanı var onu denemek istiyorum. Sizlerinde yorum ve tavsiyelerini bekliyorum.

Sevgiler

Toplam Ziyaret: 1620 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 3.5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir