The Body Shop Moisture Shiso BB Krem

Merhabalar

Bugün sizlere The Body Shop Moisture White Shiso BB Cream‘den bahsedeceğim. YKM’den 3 al 2 öde kampanyasıyla almıştım bu kremi. Epey oldu. Alıp kenara attığım bir krem olarak dolap bekliyordu:)

Ta ki sürekli kullandığım BB Kremim bitinceye kadar. Aradan 1 yıla yakın bir zaman geçmişti. Neden kullanmadığımı düşününce hatırladım. Çok beyaz yapıyor cildi. Çok belli oluyor diye bir denemeden sonra vazgeçmiştim. Ama eski bir pata krem kutusuna sıkıp onun süngeriyle sürdüğümde anladım ki ellerimle yaydırmayı beceremediğimden öyle kötü duruyormuş. Şimdi bir sünger yardımıyla sürüyorum ve çok daha iyi sonuç elde ediyorum.

The Body Shop
The Body Shop Moisture Shiso BB Krem

Adı üstünde beyazlatıcı krem ama ben biraz fazla beyazlatıyor ve çok belli oluyor diye düşünüyordum. Ama sünger yardımıyla sürdüğünüzde kötü bir görünümü yok.

Biraz yoğun bir yapısı var. Ama sürdükten sonra rahatsız edici bir his vermiyor. Zaten The Body Shop markasını kaliteli bulurum. Bir de ürünlerini hayvanlar üzerinde test etmemeleri benim için artı puan.

Ben kampanyadan aldığımda tanesi 22 tl’ye gelmişti ama kampanyasız fiyatı 35 tl civarı. Body Shop mağazalarında ve AVM’ler de kolayca bulabilirsiniz. 30 ml’lik kutuda ama çok az kullanım yettiğinden uzun ömürlü diyebiliriz. Cildimde yağlı bir görüntü yapmamasını sevdim bir de. Uyumlu duruyor yani. Sonradan sevdim bu kremi ben. Süngerle kullanmam gerekiyormuş. Gene alırım diye düşünüyorum. Başka bir sürü seçenekler aklımı çelmezse eğer:)

Sevgiler…..

Toplam Ziyaret: 1300 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir