The Body Shop Moisture Shiso BB Krem

Merhabalar

Bugün sizlere The Body Shop Moisture White Shiso BB Cream‘den bahsedeceğim. YKM’den 3 al 2 öde kampanyasıyla almıştım bu kremi. Epey oldu. Alıp kenara attığım bir krem olarak dolap bekliyordu:)

Ta ki sürekli kullandığım BB Kremim bitinceye kadar. Aradan 1 yıla yakın bir zaman geçmişti. Neden kullanmadığımı düşününce hatırladım. Çok beyaz yapıyor cildi. Çok belli oluyor diye bir denemeden sonra vazgeçmiştim. Ama eski bir pata krem kutusuna sıkıp onun süngeriyle sürdüğümde anladım ki ellerimle yaydırmayı beceremediğimden öyle kötü duruyormuş. Şimdi bir sünger yardımıyla sürüyorum ve çok daha iyi sonuç elde ediyorum.

The Body Shop
The Body Shop Moisture Shiso BB Krem

Adı üstünde beyazlatıcı krem ama ben biraz fazla beyazlatıyor ve çok belli oluyor diye düşünüyordum. Ama sünger yardımıyla sürdüğünüzde kötü bir görünümü yok.

Biraz yoğun bir yapısı var. Ama sürdükten sonra rahatsız edici bir his vermiyor. Zaten The Body Shop markasını kaliteli bulurum. Bir de ürünlerini hayvanlar üzerinde test etmemeleri benim için artı puan.

Ben kampanyadan aldığımda tanesi 22 tl’ye gelmişti ama kampanyasız fiyatı 35 tl civarı. Body Shop mağazalarında ve AVM’ler de kolayca bulabilirsiniz. 30 ml’lik kutuda ama çok az kullanım yettiğinden uzun ömürlü diyebiliriz. Cildimde yağlı bir görüntü yapmamasını sevdim bir de. Uyumlu duruyor yani. Sonradan sevdim bu kremi ben. Süngerle kullanmam gerekiyormuş. Gene alırım diye düşünüyorum. Başka bir sürü seçenekler aklımı çelmezse eğer:)

Sevgiler…..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1291 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/