The Body Shop Vitamin E Eyes Cube

Herkese merhabalar!

Bu hafta sizlere taze taze deneyimlediğim bir üründen bahsedeceğim. Bundan önce yeni bir haberle başlayayım, The Body Shop online satış sitesini hayata geçirmiş. Sitede sürekli indirim ya da sürpriz hediyeler oluyor, takip etmenizi öneririm. Ben de hazır %20 indirim varken ve kullandığım göz çevresi bakım ürünleri de bitmişken merak ettiğim Vitamin E Eyes Cube ürününü aldım. 

Vitamin E Eyes Cube
The Body Shop Vitamin E Eyes Cube

Öncelikle stick şeklinde, kullanımı oldukça pratik bir ürün. İlk izlenim olarak ambalajının o tatlı ve pembe görünümüne bayıldım desem yalan olmaz 🙂 Gelelim nemlendirmesine ve diğer özelliklerine. Yağlı bir cilt yapısına sahip olmam nedeniyle çok yoğun ürünleri sevemiyorum. Bu nedenle orta derecedeki nemlendiriciler bana hitap ediyor. Bu ürün de bu nedenle tam bana göreymiş! Eğer çok kuru bir cildiniz varsa sizi tatmin etmeyecektir. Öyle yapış yapış ve yağlı bir his bırakmadan güzel bir şekilde göz çevremi nemlendiriyor. Ayrıca verdiği serinlik hissine de çok şaşırdım. Oda sıcaklığında durmasına rağmen her daim bir buz küpü soğukluğunda diyebilirim. Uzun bir günün ardından gece yatmadan ferah ferah uygulamak çok iyi geldi bana. 

Vitamin E Eyes Cube
The Body Shop Vitamin E Eyes Cube

Nemlendirmesinin yanı sıra verdiği aydınlık görünümü de ben çok sevdim. Zaten ürüne baktığınızda ufak ışıltıları görüyorsunuz. Özellikle gözaltı kapatıcısından önce uyguladığımda sağlıklı ve canlı bir görünüm elde ediyorum. Ayrıca güzel bir makyaj bazı görevi de var. Kapatıcımı daha iyi sabitleyip, saatler sonra bile çizgilere dolmasını engelledi diyebilirim. 

The Body Shop
The Body Shop Vitamin E Eyes Cube

Oldukça hassas bir göz yapısına sahip olmam nedeniyle göz çevremi tahriş etmeyen ve yakmayan bir ürün bulmam genellikle çok zor. Bu ürün ile ilgili en çok sevdiğim yönlerden birisi de hiçbir şekilde göz çevremi tahriş etmemesi oldu. Özellikle göz makyajı temizleme ürünleri kullandıktan sonra herhangi bir krem temas edince çok acılar çekerdim 🙂 Sadece bunun için bile bu ürün bitince bir yenisini alabilirim.

Fiyatına gelecek olursak, indirimsiz dönemde satış fiyatı 45 TL civarında, ancak ben siteye özel %20 indirim ile 35 TL civarında bir fiyata satın aldım. Fiyat performans oranı çok iyi diyebilirim hele ki indirim dönemlerinde almışsanız. Göz çevresi nemlendiricisi arayanlar için güzel bir alternatif, bir bakmanızı öneririm.

Görüşmek üzere,

Mutlu haftalar!

Toplam Ziyaret: 6823 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 4 Ortalama: 3.3]

3 thoughts on “The Body Shop Vitamin E Eyes Cube

  1. Bu ürünü bende kullanıyorum ürünü çok güzel anlatmışsınız aynı düşünceleri paylaşıyorum gerçekten, bende memnun kaldım her aklıma geldiğinde sürüyorum buna rağmen göz çevremde yağ bezesi oluşturmadı daha önce kullandığım ürünlerin çoğu düzenli kullandığımda yağ bezesi yapmıştı bu ürünü tavsiye ederim gerçekten

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir