Tırtıl Kids Kitabevi

tıltıl kids kitabevi

Instagram’ı hızlı ve güncel ulaşabilirliğinden dolayı çok severek kullananlardanım. Paylaşımların yanı sıra, merak edip, takip ettiğim bir çok hesap var ve bu sayede farklı mekanlar ve farklı yerler keşfetmeye başladım.

Tırtıl Kids’te bunlardan biri.

Kitaplara aşık biri olarak, çocuk gelişimine katkısını da bildiğimden, oğlum Berke’ye farklı kitaplar bulmayı ve onunla okuma saati yapmayı çok seviyorum.

Aslında hem o hem de benim için çok keyifli dakikalar oluyor. Güzel zaman geçiriyoruz. Kendi zamanımla kıyaslama yaptığımda, bu kadar zengin ve bol resimli kitaplara erişebilmek şimdiki çocuklar için verilmiş bir nimet aslında. Erişebilir olmakta ayrı bir güzellik.

Şanslıyım ki, hem oğlum hem de kızım kitapları çok seviyorlar ve sürekli okumaya çalışıyorlar.

Tırtıl Kids’in paylaşımlarını gördüğümde farklı içerikli kitapların olması beni çok sevindirmişti. Hele de işyerime yakın olduğunu öğrendiğimde ilk fırsatta kendim gidip, hem mekânı görmek hem de seçerek bir şey almayı istedim.

Tırtıl Kids Kitapevi Unig İstanbul’un içinde bulunan sadece çocuklara ait kitap ve hikâyelerinin bulunduğu butik bir kitap evi. Butik dediğime bakmayın, birçok yerde bulamayacağınız farklı çeşitlerde kitaplar, dergiler ve mini fablar var. İçerik oldukça zengin.  

Dün mekanı ziyaret etme şansını yakaladım ve kendimi yine kaybettim. Düşündüğüm gibi bir yerdi ve iki tane samimi eleman bana yardımcı oldu. Ama ben yine kitaplar arasında dağıldım ve değişik şeyler bulmayı başardım. Yaş gruplarına göre ayrılmış raflar. İngilizce okuma kitapları, dergiler çok güzeldi.  Zaman zaman okuma saatide düzenliyorlarmış. Ona da katılmak isterim oğlumla ayrıca. Takipte kalacağım.

İstanbul’da değiliz, gidemeyiz sakın diye düşünmeyin. Tırtıl Kids’in instagram hesabını takip edebilir, istediklerinizi whatsapp üzerinden sipariş edebilirsiniz. Ayrıca kendi sitelerinde online satış yakın zamanda başlayacakmış.

Aldıklarımın bir kısmı aşağıdaki gibidir.

İyi okumalar 

IMG_20150721_231623

IMG_20150721_231831

 

Kapanış yazım Albert Einstein’in güzel sözü ile olsun…

Haftaya müsadenizle tatilde olacağım. Tatil sonrası görüşmek üzere.

Hoşçakalın  😎

 

IMG_20150721_182821

 

Toplam Ziyaret: 2500 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 2]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir