Toni&Guy Sea Salt Spray

Herkese merhaba,

Çok heyecanlı bir haftadayız aslında,etkinlik haftamızdayız. Bu heyecanla sizlere bir ürün incelemesi yapmak istedim. Söz konusu ürün, birçok kişi için merak konusu olan, Toni&Guy Sea Salt Spray yani bir diğer adıyla, deniz tuzu etkili spray.

  
Deniz tuzunun saçlarımıza nasıl etki ettiğini biliyoruz.Doğal dalgalı,mat,hacimli ve kuru saçlar.. İşte Toni&Guy ın vaadi de bu,ortaya çıkan sonuç da bu. 

Ancak, önemli bir nokta var ki bana bu ürünü çok büyük bir memnuniyetle tavsiye eden arkadaşımın saçları yağlı idi. Benimse kuru. Dolayısıyla onun çok memnun kaldığı bu üründen ben memnun kalamadım. Zaten kuru olan saçlarım hepten kurudu ve elektriklendi. O yüzden şu an rafta toz topluyor 🙂 Muhtemelen birine hediye edilecek..

Nasıl kullanılır? diye soracak olursanız,hem kuru hem nemli saça uygulanabiliyor. Bol bol sıkıp aşağıdan yukarı hareketlerle saça yediriyorsunuz. Bilinen tüm kozmetik mağazalarında bulunması mümkün. 40TL civarında fiyatı var..

İçerik
Toni&Guy Sea Salt Spray

  
İçeriğinin de çok temiz olduğunu söyleyemem. Zaten bildiğiniz gibi bu tarz ürünler genel olarak temiz içerikli olmuyor..

Kuru olmayan saçlar için öneriyorum..

Sevgiyle kalın..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 2]

Toplam Ziyaret: 1694 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 4 yorum “”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYazar Hakkında

(67 yazısı var )

Merhaba,
1988 yılında geniş ailemin en küçük ferdi olarak İstanbul’da doğdum.Preston University İşletme mezunuyum.Birkaç yıl muhasebecilik yaptıktan sonra, ani bir karar değişikliğiyle kendimi özel bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak buldum. 5 yıldır “ucuyorsam sebebi var” felsefesiyle hayata devam ediyorum.
Kendimi bildim bileli okumayı,yazmayı,araştırmayı seviyorum.Tipik bir terazi burcuyum.Arkadaşlarımın da teşvikiyle blog yazmaya başladım,hayata dair tüm deneyimlerimi,gözlemlerimi yazıyorum.Bundan sonra da sizlerle bu sayfada buluşup,paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Web sitesi: http://www.sirinkanatlar.com/