Tony & Guy Saç Bakım Kremi

tony_guy

Merhabalar

Şimdi de tatilde deniz ve güneşten yıpranan saçlarımıza bakım yapma vakti geldi. Bizim de işimiz zor değil mi? Tatile gidip hiç güneşe çıkmadan denize girmeden gelmek lazım. Ama mümkün değil tabi ki. Ben de tatilden dönünce Boyner mağazalarından TonyGuy marka saç kremi ve saç bakım maskesi aldım. Aslında Ben Frida markası alacaktım ama satıcı çocuk bunu şiddetle tavsiye etti.

toniguy
Tony & Guy Saç Bakım Kremi

%50 indirime girmiş Tony Guy markası. Gerçi eski fiyatlarını bilmiyorum ama bu saç kremini ½50 indirimle 20 TL’ye aldım. Ayrıca bir sonraki yazımda bahsedeceğim saç maskesini de aldım.

 

Benim aldığım yıpranmış saçlar için saç kremi. Saçlarımla ilgili genelde sorun yaşamadığım için pek bu bakım ürünleri piyasasını bilmiyordum. Ne kadar çok seçenek varmış.

Bu kremi sadece saç uçlarınıza sürüyorsunuz. Diplerine sürerseniz (ben ilk başlarda öyle yaptım) saçları çok döküyormuş (kuaförüm söyledi). Bir kaç dakika bekliyorsunuz. Sonra süper yumuşak saçlarınız oluyor. Yumuşak ve nemli.

Genel olarak memnun kaldığım bir ürün. Tavsiye edebilirim. Sadece başlığını sevmedim. Bir türlü elime dökemiyorum. Yoğun olduğundan mıdır nedir? Daha ergonomik bir kapak yapabilirlerdi. Eleştirebileceğim tek şey bu. Gerçekten saçlarımda farkı hissettim.

Şimdilik bu kadar sevgiyle kalın……….

Toplam Ziyaret: 1998 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir