Tony & Guy Saç Bakım Kremi

tony_guy

Merhabalar

Şimdi de tatilde deniz ve güneşten yıpranan saçlarımıza bakım yapma vakti geldi. Bizim de işimiz zor değil mi? Tatile gidip hiç güneşe çıkmadan denize girmeden gelmek lazım. Ama mümkün değil tabi ki. Ben de tatilden dönünce Boyner mağazalarından TonyGuy marka saç kremi ve saç bakım maskesi aldım. Aslında Ben Frida markası alacaktım ama satıcı çocuk bunu şiddetle tavsiye etti.

toniguy
Tony & Guy Saç Bakım Kremi

%50 indirime girmiş Tony Guy markası. Gerçi eski fiyatlarını bilmiyorum ama bu saç kremini ½50 indirimle 20 TL’ye aldım. Ayrıca bir sonraki yazımda bahsedeceğim saç maskesini de aldım.

 

Benim aldığım yıpranmış saçlar için saç kremi. Saçlarımla ilgili genelde sorun yaşamadığım için pek bu bakım ürünleri piyasasını bilmiyordum. Ne kadar çok seçenek varmış.

Bu kremi sadece saç uçlarınıza sürüyorsunuz. Diplerine sürerseniz (ben ilk başlarda öyle yaptım) saçları çok döküyormuş (kuaförüm söyledi). Bir kaç dakika bekliyorsunuz. Sonra süper yumuşak saçlarınız oluyor. Yumuşak ve nemli.

Genel olarak memnun kaldığım bir ürün. Tavsiye edebilirim. Sadece başlığını sevmedim. Bir türlü elime dökemiyorum. Yoğun olduğundan mıdır nedir? Daha ergonomik bir kapak yapabilirlerdi. Eleştirebileceğim tek şey bu. Gerçekten saçlarımda farkı hissettim.

Şimdilik bu kadar sevgiyle kalın……….

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1974 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/