Tony Guy Saç Bakım Maskesi

toni-guy

Tony Guy Saç Bakım Maskesi

Selamlar

Saçlarımızda ki yıpranma için haftada 1-2 kez uygulayabileceğimiz Tony & Guy saç bakım maskesinden bahsedeceğim bugün.

Tony Guy saç kremini alırken satıcının “extra bir bakımda düşünür müsünüz? “(Hatta düşünseniz iyi olur dercesine) demesi üzerine aldım bu ürünü. Boyner mağazalarından %50 indirimle 22,50 TL’ye aldım. Aslında satış görevlisi ısrarla bir kaç tane almamı , böyle indirimin heer zaman olmadığını ve bu markanın müdavimleri olduğunu, çok başarılı bir ürün olduğunu falan söyledi ama ben “ilk defa deneyeceğim bakalım memnun kalır mıyım?” diyerek almadım.

tony-guy-sac-bakim-maskesi
Tony Guy Saç Bakım Maskesi

Memnun kaldım aslında. Alıp stoklayabilirmişim. Neyse gene olur indirim diyorum ben bitirene kadar. Umut ediyorum.

Bu saç maskesini de saçın tamamına uygulayıp 3-5 dakika beklettikten sonra yıkamanız gerekiyor. Bu saç kreminden de yoğun bir yapıda. Bu maskede yıpranmış saçlar için . Sadece 2 kez kullandım ama değişimi hissettiğimi söyleyebilirim.

Hep duyardım bu markayı ama hiç kullanmışlığım yoktu. Şimdi bu kullandığım ürünlerinden sonra sanırım bende artık bu markanın takipçilerinden olacağım.

Sevgiler………

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1522 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/