Too Faced Perfect Flush Blush Peach Beach Allık

Too Faced Perfect Flush Blush Peach Beach Allık

 

Herkese merhaba 🙂 Bugün sizlerle uzun zamandır severek kullandığım hatta çoğu zaman kullanmaya kıyamadığım bir ürün olan Too Faced Perfect Flush Blush Peach Beach den bahsetmek istiyorum. Too Faced denilince sanırım ilk akla gelen bu kalp şeklindeki allıkları oluyor. Ben ilk olarak pembe tonlarında olan bir rengini almıştım Too Faced Perfect Flush Blush ın. Onu o kadar beğendim ki bir yurt dışı seyahatimde de koleksiyonuma Too Faced Perfect Flush Blush Peach Beach i kattım iyi ki de satın almışım.

Too Faced Perfect Flush Blush Peach Beach Allık

Ürün karton bir ambalaja sahip. Kapaklı bir kutu içerisinde bulunuyor ve tam olarak 5,5 gram. Işıltılı ürün sevmeyenler belki hoşlanmazlar ama ben çok seviyorum çünkü çok dozunda olan bir  ışıltıya sahip. İçinde birbirini tamamlayacak olan 3 ton mevcut. Ağırlık olarak coral bir renk yani yazın benim en en sevdiğimden 🙂

Too Faced Allık
Too Faced Perfect Flush Blush Peach Beach Allık

Sizin için swatchladım da. Ürün ülkemizde satılmıyor ama yurt dışında rahatlıkla bulabilirsiniz. Fiyat olarak şu an hatırlamıyorum. Haftaya yine sizlerle farklı bir ürün paylaşacağım. Görüşmek Üzere Takipte kalın 🙂

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 158 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir



Ebru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/