Topçat Topuk Çatlağı ve Ayak Bakım Kremi

Merhabalar

Hani bazen bir sürü para verirsiniz krem bir işe yaramaz ama ucuza aldığınız bir krem çok faydalı olur. Bugün anlatacağım krem işte öyle bir krem. Topçat Topuk Çatlağı ve Ayak Bakım Kremi

Maalesef yaşla birlikte topuklarda da çatlaklar artmaya başlıyor . Son zamanlarda buna yönelik ürünler çok arttı. Ben bu kremi eczaneye gittiğimde gördüm ve açıkçası çok fazla bir şey beklemeden satın aldım. Ama ilk denediğim gün etkisine inanamadım. Çatlaklar için bir sürü krem kullanmış biri olarak çok beğendiğimi söyleyebilirim.

Topçat Topuk Çatlağı ve Ayak Bakım Krem
Topçat Topuk Çatlağı ve Ayak Bakım Krem

Krem Türk malı. İsminden de anlaşılıyordur ya zaten:) Epey yoğun bir krem ve ilk kullanımda daha topuklarınızın pürüzsüzleştiğini hissediyorsunuz. İçeriğinde E vitamini ve malik asit bulunmaktaymış. Malik asit ne derseniz, bir tür meyve asiti. 

topcat-topuk-catlagi-ve-ayak-bakim-kremi
Topçat Topuk Çatlağı ve Ayak Bakım Krem

Vazelin gibi bir kıvamı var. Eczaneden 10 TL ye satın aldım. Gramajıda epey var. Günde bir kere gece yatmadan önce, ayaklarınızı ılık suda beklettikten sonra kuralayarak kullanıyorsunuz. 6 ay falan kullanılır diye düşünüyorum. Tavsiye olunur.

Şimdilik hoşçakalın…..

Sevgiler……..

Toplam Ziyaret: 1536 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir