Topçat Topuk Çatlağı ve Ayak Bakım Kremi

Merhabalar

Hani bazen bir sürü para verirsiniz krem bir işe yaramaz ama ucuza aldığınız bir krem çok faydalı olur. Bugün anlatacağım krem işte öyle bir krem. Topçat Topuk Çatlağı ve Ayak Bakım Kremi

Maalesef yaşla birlikte topuklarda da çatlaklar artmaya başlıyor . Son zamanlarda buna yönelik ürünler çok arttı. Ben bu kremi eczaneye gittiğimde gördüm ve açıkçası çok fazla bir şey beklemeden satın aldım. Ama ilk denediğim gün etkisine inanamadım. Çatlaklar için bir sürü krem kullanmış biri olarak çok beğendiğimi söyleyebilirim.

Topçat Topuk Çatlağı ve Ayak Bakım Krem
Topçat Topuk Çatlağı ve Ayak Bakım Krem

Krem Türk malı. İsminden de anlaşılıyordur ya zaten:) Epey yoğun bir krem ve ilk kullanımda daha topuklarınızın pürüzsüzleştiğini hissediyorsunuz. İçeriğinde E vitamini ve malik asit bulunmaktaymış. Malik asit ne derseniz, bir tür meyve asiti. 

topcat-topuk-catlagi-ve-ayak-bakim-kremi
Topçat Topuk Çatlağı ve Ayak Bakım Krem

Vazelin gibi bir kıvamı var. Eczaneden 10 TL ye satın aldım. Gramajıda epey var. Günde bir kere gece yatmadan önce, ayaklarınızı ılık suda beklettikten sonra kuralayarak kullanıyorsunuz. 6 ay falan kullanılır diye düşünüyorum. Tavsiye olunur.

Şimdilik hoşçakalın…..

Sevgiler……..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 1505 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/