TopiCream Nemlendirici Yorumlarım

Bu aralar bazı sebeplerden dolayı burayı ve kendi blogumu ihmal ettim ama kısa süre sonra umarım daha istikrarlı bir şekilde yazmaya devam edeceğim. Bu uzun aranın sonrasında sizlere anlatmak istediğim ürün Topicream nemlendirici. Bir çok kişinin favorisi olan ürünü bende yazmak istedim, bilmeyenler için Topicream nemlendirici yorumlarım geliyor :))

20161203_1623572
Topicream Nemlendirici

Topicream nemlendirici Soothing Fluid olarak geçen cildi yatıştıran ve nemlendiren bir ürün. Krem gibi katı değil, losyon gibi hafif sıvı bir ürün.  Hassas ve karma ciltlerin ihtiyaçlarına yönelik olarak üretilmiş ve içerisinde paraben, renklendirici ve parfüm yok. Cildi nemlendiren ve bakımını yapan bir ürün. Hassas ciltlerdeki kızarıklık ve yanma hissini minimuma indirme özelliği var. İçeriği sayesinde tüm ailenin kullanabileceği ve bebeklerde de güvenle kullanılabilen bir ürün.

Tüp içerisinde 40 ml olarak satılan bu kremi yorumlamadan önce hepsini düzenli olarak kullanıp bitirdiğimi söyleyebilirim. Karmadan yağlıya dönük cildimde hassasiyet ve alerji oluşturmadan nemlendirdi cildimi. Ekstra sivilce oluşturmadı. Banyo sonrası yada peeling işleminden sonra kuruyan gerginleşen cildimi anında nemlendirdi ve esneklik kazandırdı. Temiz içerikli olması sebebiyle tekrar alınabilir. Topicream nemlendirici kremi, eczanelerden yada dermokozmetik sitelerinden alabilirsiniz.

Toplam Ziyaret: 1428 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir