Touzla SPA Termal Yüz Toniği

Selamlar :))

Peloid madeninden adını alarak Pelomin markasıyla bizlere sunulan tamemen doğal içerikli bir termal tonikten bahsedeceğim bugün. Touzla SPA Termal Yüz Toniği. Bu aralar temiz içerikli ürünlere takmış durumdayım kafayı.

touzla-spa-termal-yuz-tonigi
Touzla SPA Termal Yüz Toniği

% 100 doğal olan Tuzla içmelerinin zengin minarelli suyunu bir aydır kullanıyorum. İçeriğinde bol miktarda magnezyum,çinko gibi minareller var. Tonik kullanmak bana eskiden çok gereksiz gelirdi ama şimdi kullandıkça faydasını anlıyorum. Cilt bakımında olmazsa olmaz değildie tonikler ama olsa da fena olmuyormuş.

200 ml ve sprey şişede olan touzla spa yüz toniği, tamemen doğal içeriğiyle beni kendine çeken bir ürün oldu. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez kullanıyorum. Kullanım sonrasında cildimde bir yanma ve hassasiyet oluşmadı. Cilt tipim karmadan yağlıya dönük,cildim de nem kaybı,kuruma yada ekstra bir yağlandırma yapmadı.

touzla-spa-termal-yuz-tonigi
Touzla SPA Termal Yüz Toniği

Makyaj ve kirden arındırdığım cildime iki fıs fıs sıkıyorum ve kullanımda yazdığı gibi cilt tarafından emilmesini bekliyorum. Bu aralar kullandığım ürünlerden mi yoksa aşktan mı bilmiyorum ama cildim ışıl ışıl parlak durumda.  

touzla-spa-termal-yuz-tonigi
Touzla SPA Termal Yüz Toniği

Ürün, termal su olarak geçmesine rağmen, aslında doğrusu termal tonik, bu sebeple makyaj üzerine uygulanmıyor. Temiz içerikli tonik arayışındaysanız bu toniği özellikle tavsiye ederim. Kullanan arkadaşlar varsa yorumlarınızı bekliyorum.

Toplam Ziyaret: 1496 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 3]

2 thoughts on “Touzla SPA Termal Yüz Toniği

  1. Cilt yapınızı öğrenebilir miyim lütfen. Ben kuru bir cilt tipine sahibim ve termal ürünler daha da kuruma yapar mı merak ediyorum.

    1. Merhaba Asena hanım, cilt tipim karmadan yağlıya dönük. Termal sular içlerindeki maddeler ile nemlendirme sağlar cildinizi kurutmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir