Trend alarmı “Bandana”

bandana

Herkese Merhabalar,

Şu sıralar dergi kurcalıyor, sosyal medya hesaplarında blogger yada moda ikonları takip ediyorsanız sizler de elinize bir şal alıp eminim bende nasıl duruyor diye denemişsinizdir. Peki sizde nasıl duruyor ? Birçok şekli var aslına bakarsanız; 
♤direk üstten bağlanan
♤ bant şeklinde bağlanan
♤ önden geçmeli bağlamak
Bu maddeler ile birsey anlatamamış olabilirim bu kız ne diyor diyorsanız…
Buyrun sizin için bulduklarım

image

image

image

image

image

image

Bunlar da bizim örneklerimiz olsun
Plajlar renk renk Bandanalar ile dolsun. Bu sıcakları biran önce güzel güzel atlatalım

Sevgiler

 Not: Resimler İnternetten alıntıdır.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 4]

Toplam Ziyaret: 2392 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirZerrin Gönlüaçık

Yazar Hakkında

(27 yazısı var )

Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan biri olarak,bilgi yada fayda da paylaşılmalı dedim ve 3 yıl önce http://zerrun.blogspot.com.tr/ bloğumu açtım.Bütün biriktirdiklerimi yazdım.Mutlu oldum yazdım,gezdim yazdım,yedim yazdım,yeni şeyler yaptım nasıl olduğunu yazdım,defileleri takip ederim onları da yazdım derken… arkamda biriktirdiklerimin yanına bir de güzel dostlar ekledim.Daha ne olsun yahu.
Bütün kazanımları yazdığım bu dönemlerimde,Kocaeli Üniversitesi dış ticaret pazarlama okuyup DGS ile yaşadığım,ailemin yanı olan Manisa Celal Bayar Üniversitesine giriş yaptım. Uluslararası ticatte yeni bölümüm.
En sevdiğim tutkum Turuncudur.Bilenler vardır elbet,turuncu enerjinin pozitifliğin rengidir. Ve ben onun büyüsüne en çok inananlardanım.Hayata bakış açımda bundan ibaret. İyi düşün iyi olsun değil mi?
O halde bende sizinleyim diyorum.Size yediğim,aldığım,gezdiğim herşeyi paylaşıp yazma niyetindeyim. Umarım ortak noktalarda buluşuruz
Sevgiler

Web sitesi: