Tresan Kayın Ağacı Özlü Saç Toniği Deneyimim

TRESAN_KAYIn_ AgACI_ ozlu_sac_tonağı

Tresan Kayın Ağacı Özlü Saç Toniği

Herkese Merhaba,

Umarım iyisinizdir:) Yazın en güzel dönemleri yani ortası geldi, havalar her yerde ısındı (hatta yaktı kavurdu). Kimimiz tatilde, kimimiz tatil hayallerinde olduğumuz bir dönemdeyiz. Malum bu kadar sıcak havalar cilde de saça da pek iyi gelmiyor ne yazık ki. Benim gibi ince telli, elektriklenen ve kısa sürede kırılan saçlara sahipseniz sıcak havalarında saçı ne kadar yıprattığını iyi bilirsiniz:) Saçım kışın nasıl kuruyorsa, yazın bu sıcak havalarda da bir o kadar kuruyor üstüne bir de ağırlaşıyor maalesef :(Ben saçımı ağırlaştırmayan ama çok güzel  bakım veren bir saç toniği keşfettim ve dilim döndüğünce elim el verdiğince bugün sizlere ondan  bahsedeceğim  🙂 

TRESAN_KAYIn_ AgACI_ ozlu_sac_tonigi
TRESAN KAYIN AĞACI ÖZLÜ SAÇ TONİĞİ

Çok güzel bitki bitki kokan ve hem saç boylarında hem de saç diplerinde kullanılan çok başarılı bir saç toniği. Ben bu tarz saç toniklerini hep saç boylarımda kullanmıştım ve yağlandırır korkusuyla saç diplerine gelmemesine özen gösteriyordum. Üzerinde saç diplerinde de kullanılabileceği yazdığından ve besleyip kepeklenmeyi önlemeyi vaat ettiği için saç diplerinde de denemek istedim. Kesinlikle yağlandırmadı ve saçımı ağırlaştırmadı. Saç diplerimde dönemsel bir kaşıntı sorunu vardı, o problem de geçti .

Saç spreyinin; saç derisindeki dolaşımı hızlandırma, saça canlılık parlaklık verme, kepek oluşumunu önleme ve saç uzamasını uyarma gibi vaatleri var. İçinde; bitki özleri, çeşitli bitki ve ağ aç ekstreleri, provitain B5 ,vitamin B3 ve kafein var. Banyodan sonra ıslak saç ve saç derisine uygulanıyor ve  masaj yaparak yediriliyor. Kokusu bitki bitki ve saçımı kesinlikle yağlandırmıyor.

TRESAN_KAYIn_ AgACI_ ozlu_sac_tonağı
TRESAN KAYIN AĞACI ÖZLÜ SAÇ TONİĞİ

Spreyin 330 ML’lik şişede olması nedeniyle hem kullanımı kolay hem de çok ekonomik bir ürün. Yaklaşık 1 aydır haftada 3 defa kullanıyorum ve saçımın parladığını fark ettim. Bunu kullandığım zaman ekstra bir saç bakım yağı kullanmadım. Doğal içeriği nedeniyle de gönül rahatlığıyla kullanıyorum.

Tresan Kayın Ağacı Özlü Saç Toniğini çoğu markette, aktarda, kozmetik mağazasında rahatlıkla  bulabilirsiniz ve fiyatı 15-20 TL arasında değişiyor. Boyutu nedeniyle fiyat miktar ilişkisi gayet orantılı.Siz de saçı ağırlaştırmayan ve saç diplerinde de kullanılabilen bir saç toniği arayışındaysanız bir bakın derim. Benim bu ürünle ilgili söyleyeceklerim bu kadardı.
Sosyal medya hesaplarımı takip etmeyi unutmayın.
Sonraki yazıma kadar kendinize iyi bakın ve takipte kalın.
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 13 Ortalama: 2.9]
Toplam Ziyaret: 5665 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com