Tresan Kayın Ağacı Özlü Saç Toniği Deneyimim

TRESAN_KAYIn_ AgACI_ ozlu_sac_tonağı

Tresan Kayın Ağacı Özlü Saç Toniği

Herkese Merhaba,

Umarım iyisinizdir:) Yazın en güzel dönemleri yani ortası geldi, havalar her yerde ısındı (hatta yaktı kavurdu). Kimimiz tatilde, kimimiz tatil hayallerinde olduğumuz bir dönemdeyiz. Malum bu kadar sıcak havalar cilde de saça da pek iyi gelmiyor ne yazık ki. Benim gibi ince telli, elektriklenen ve kısa sürede kırılan saçlara sahipseniz sıcak havalarında saçı ne kadar yıprattığını iyi bilirsiniz:) Saçım kışın nasıl kuruyorsa, yazın bu sıcak havalarda da bir o kadar kuruyor üstüne bir de ağırlaşıyor maalesef :(Ben saçımı ağırlaştırmayan ama çok güzel  bakım veren bir saç toniği keşfettim ve dilim döndüğünce elim el verdiğince bugün sizlere ondan  bahsedeceğim  🙂 

TRESAN_KAYIn_ AgACI_ ozlu_sac_tonigi
TRESAN KAYIN AĞACI ÖZLÜ SAÇ TONİĞİ

Çok güzel bitki bitki kokan ve hem saç boylarında hem de saç diplerinde kullanılan çok başarılı bir saç toniği. Ben bu tarz saç toniklerini hep saç boylarımda kullanmıştım ve yağlandırır korkusuyla saç diplerine gelmemesine özen gösteriyordum. Üzerinde saç diplerinde de kullanılabileceği yazdığından ve besleyip kepeklenmeyi önlemeyi vaat ettiği için saç diplerinde de denemek istedim. Kesinlikle yağlandırmadı ve saçımı ağırlaştırmadı. Saç diplerimde dönemsel bir kaşıntı sorunu vardı, o problem de geçti .

Saç spreyinin; saç derisindeki dolaşımı hızlandırma, saça canlılık parlaklık verme, kepek oluşumunu önleme ve saç uzamasını uyarma gibi vaatleri var. İçinde; bitki özleri, çeşitli bitki ve ağ aç ekstreleri, provitain B5 ,vitamin B3 ve kafein var. Banyodan sonra ıslak saç ve saç derisine uygulanıyor ve  masaj yaparak yediriliyor. Kokusu bitki bitki ve saçımı kesinlikle yağlandırmıyor.

TRESAN_KAYIn_ AgACI_ ozlu_sac_tonağı
TRESAN KAYIN AĞACI ÖZLÜ SAÇ TONİĞİ

Spreyin 330 ML’lik şişede olması nedeniyle hem kullanımı kolay hem de çok ekonomik bir ürün. Yaklaşık 1 aydır haftada 3 defa kullanıyorum ve saçımın parladığını fark ettim. Bunu kullandığım zaman ekstra bir saç bakım yağı kullanmadım. Doğal içeriği nedeniyle de gönül rahatlığıyla kullanıyorum.

Tresan Kayın Ağacı Özlü Saç Toniğini çoğu markette, aktarda, kozmetik mağazasında rahatlıkla  bulabilirsiniz ve fiyatı 15-20 TL arasında değişiyor. Boyutu nedeniyle fiyat miktar ilişkisi gayet orantılı.Siz de saçı ağırlaştırmayan ve saç diplerinde de kullanılabilen bir saç toniği arayışındaysanız bir bakın derim. Benim bu ürünle ilgili söyleyeceklerim bu kadardı.
Sosyal medya hesaplarımı takip etmeyi unutmayın.
Sonraki yazıma kadar kendinize iyi bakın ve takipte kalın.
Toplam Ziyaret: 5979 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 16 Ortalama: 3.1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir