Tto Blefaritto Göz Şampuanı 100ml

Merhaba, Yeni haftaya göz sağlığımızı ilgilendiren bir ürünle başlamak istedim. Benim bu ürünle tanışmam gözümde çıkan arpacık ve çapaklanma sorunu ile oldu. Doktora gittiğimde göz temizliğim için Tto Blefaritto Göz Şampuanı 100 ml yi reçete etti. Eczaneye gittiğimde devletin karşılamadığını, özel olarak almam gerektiğini öğrendim. 

Gün içerisinde göz makyajımız, kirli ellerimizle ovuşturmamız vb. sebebi ile göz sağlığımızı riske atabiliyoruz. Makyajımızı temizlemek için özel göz makyajı çıkarıcıları kullanıyoruz. Ben göz makyajımı bu özel çıkarıcılar ile temizlemeye başlamadan önce mutlaka yüzümü yıkıyor ve göz makyajımı, özellikle de kirpiklerimdeki maskarayı yumuşatıyorum. Ardından Tto Blefaritto Göz Şampuanı ile gözlerimi şampuanlıyorum. En son kalan artıkları almak için göz makyajı çıkarıcı kullanıyorum. Böylelikle gözlerimde tam bir temizlik sağladığıma inanıyorum.

Ürünle ilgili bilgiler aşağıdaki gibi;

100 ml’lik ve 45ml’lik ambalajları mevcuttur.
Kızarıklık, kaşıntı, gözleri kapalı tutma isteği, gözlerde rahatsızlık hissi ve göz çevresindeki nem kaybı sorunlarını gidermeye yardımcı olur.
Kaş ve kirpiklerdeki kepeklenme, çapaklanma gibi sorunlarda yardımcıdır.

kullanım talimatı
Tto Blefaritto Göz Şampuanı 100ml

Göz kapakları ve kirpiklerinde günlük bakım, temizlik ve hijyeninde beklentiyi karşılar. Gözü tahriş etmeden, yakmadan, kapak ve çevresindeki yağ, birikinti, kir ve hatta makyaj kalıntılarını dahi etkili temizler.
Her iki göze günde 2-3 kez tek doz uygulanması yeterlidir. Uygulama yapılmadan önce eller yıkanarak mutlaka temizlenmelidir .Tek doz BlefariTTO göz şampuanıyla göz kapaklarınıza, kirpiklerinize, kaşınıza ve çevresine 1-2 dk masaj yapınız. Aralarda elinizi ılık su ile hafif ıslatarak ve köpürterek masaja devam ediniz. Sonrasında ılık su ile durulayınız. Bu işlemi tüm yüzünüzün temizliği için de kullanabilirsiniz.

İçerik: Tea Tree Oil, aloevera ekstresi, E vitamini, provitamin B5, termal su, papatya ekstresi içerir.

Tto Blefaritto Göz Şampuan‘ını eczanelerden veya internetten temin edebilirsiniz. Ortalama 25-35 TL civarı bir fiyatı var. BU ürünü bence makyaj fırçalarınızın ve süngerlerinizin temizliğindede güvenle kullanabilirsiniz. 

Umarım faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Yeni yazılarda görüşmek üzere…

 

“Bu sitede yayınlanan ürün ve hizmet deneyimleri ile ilgili verilen bilgiler, yazarlarımızın kişisel deneyim ve görüşlerini yansıtmaktadır. Kişilerin cilt tipleri ve fiziksel özellikleri birbirinden farklı olduğu için, ürünler her kişide farklı sonuçlara neden olabilir. Ürün içeriğindeki her hangi bir maddeye karşı alerjiniz varsa ya da olabileceğini düşünüyorsanız, kullanmadan önce lütfen,  eczacınıza ya da doktorunuza danışın. Oluşabilecek memnuniyetsizliklerden dolayı sitemiz ve yazarlarımız sorumlu değildir. ”

Toplam Ziyaret: 894 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 3]

One thought on “Tto Blefaritto Göz Şampuanı 100ml

  1. Evet ben de bunun mor olanını kullanıyorum bana da doktor kirpik diplerimde kepeklenme olduğu gerekçesiyle reçeteye yazmıştı. İkinci şişeye geçtim gerçekten tavsiye ediyorum inanılmaz temizliyor ve rahatlatıyor. ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir