Tuba Nasır Yakısı

Tuba Nasır Yakısı

Merhaba, 

Ayak sağlığı her insan için bence çok önemlidir. Ayak sağlığı bozulunca da çeşitli rahatsızlıklar ortaya çıkar ve artık öyle bir hal alır ki ne giysek ayağımız rahat etmez. Böyle hissetmemiz için bir sürü can sıkıcı durumlar olabilir. Bunlar da biri de nasırdır.

Dar ve rahatsız ayakkabılar, uzun süre çıplak ayakla yürümek nasıra neden olabilir. Ayağınızda nasırınız varsa bu, sizin hayatınızın akışını gerçekten çok fazla etkiler. Nasır ara ara kendini tekrarlayan birşeydir. Bir kere kurtulunca, bir daha oluşmaz diye bir şey yok maalesef.

Benim zaman zaman sağ ayağımın serçe parmağının dış kısmında nasır oluşuyor ve o nasırı halletmek için şimdiye kadar piyasadaki bütün çözümleri denedim diyebilirim. Başarılı oldular mı? Sadece bir tanesi benim problemimi çözdü, o da “Tuba nasır yakısı

image
Tuba Nasır Yakısı

 

Tuba nasır yakısı, 5 küçük 2 büyük flasterden oluşuyor. Orta kısmında mor renkli ilaçlı bir bölüm var burası antiseptik ve nasırı eriten özelliğe sahip. Kenarında ise yastıklı bir bölüm var o da nasır olmayan diğer kısımların ilaçlı kısma temas etmesini önlüyor.

Kullanımına gelirsek; Temiz ve kuru ayağınızdaki nasırlı bölüme nasırınızın üzerine flasterin mor ilaçlı kısmı gelecek şekilde flasteri yapıştırıyorsunuz. Ayağınızda yakı varken kesinlikle ıslanmaması gerekiyor.  1 gün sonra bandı değiştirip aynı şekilde yenisini uyguluyorsunuz. Bu şekilde ben 3 gün uyguladıktan sonra nasırımın düşecek kıvamına geldiğini görüp ayağımı 15 dakika falan sıcak suda bekletiyorum ve sonra nasırlı bölüme baktığımda deriden ayrıldığını farkedip yerinden basitçe ve nazikçe çekip çıkartıyorum. Nasırınıza göre süreç tabiki değişebilir.

 

image
Tuba Nasır Yakısı

Ben bu üründen çok memnun kaldığım için sizlerle de paylaşmak istedim. Malum yaz geliyor, babetler ayaklarda olacak. Babetlerin nasıra neden olduğunu düşündüğüm için bu yazıyı yazmamın da tam zamanı diye düşünüyorum. Eczanelerden 8-11 tl arasında bu ürünü satın alabilirsiniz. Varsa nasır sorununuz ve Tuba Nasır Yakısını denerseniz mutlaka yorumlarınızı bekliyorum. Haftaya yine güzel bir yazı ile görüşmek üzere takipte kalın 😉

Toplam Ziyaret: 32962 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 226 Ortalama: 2.9]

7 thoughts on “Tuba Nasır Yakısı

  1. 3 yıl önce bu ürünü kullanmıştım ve iyi sonuç almıştım. Ancak 6 ay önce parmağım ve ayağımda oluşan nasırlar için tekrar kullandım ama hiç bir sonuç vermedi. Hatta mor olan kısım nasırlı bölgeye hiç etki bile etmedi. Eczacı önce nasırı temizle sonra şöyle böyle..fasa fiso… Yine aldım sonuç sıfır. Yaraya ilaçlı kısım rengini bile vermiyor. Üretilen ürünlerin hatalı olduğunu düşünüyorum..

  2. Kullanalı 1 hafta oldu nasır attı, nasır yatagina band yapıştırmalımıyım yoksa çıkmasını mı beklemeliyim?

  3. Merhaba.Bende ayağımın altında nasır var diye sağlık ocağına gittim doktor,tedavisi yok cerrahi uygulama gerekli dedi.Cerrahi işlem istemediğimi söyledim benim ısrarımla tuba nasır bandını verdi bi şansını dene ama yinede cerrahi işlem gerekli dedi.Üç gün bantları değiştirerek kullandım.Nasırı iyicene kabarttı kabaran yerleri jiletle temizledim bi iki gün daha bantları değiştirerek kullandım yine kabaran yerleri jiletle temizledim üzerinden bir hafta geçti ayağımın altındaki nasır tamamen iyileşti.Ben çok faydasını gördüm.Doktora kalsa hastenede cerrahi işlem yapılacaktı tuba nasır bandı beni bu çileden kurtardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir