Tunapel Çocuk Market

Merhaba arkadaşlar

Bugün sizlere Tunapel Çocuk Marketten  bahsedeceğim. Tunapel içerisinde birçok ürün barındıran büyük bir çocuk marketi diyebiliriz. Hem anaokul malzemelerini, hem oyuncakları hem de çocukların eğitimine yönelik araç gereçleri bulabileceğiniz büyük ve güvenilir bir çocuk marketi bana göre.

Markayla uzun süredir tanışıyoruz hatta daha önce kampanya çalışmaları yaptık, etkinlik sponsorum oldular. Daha da önemlisi bir çok kere hem kendim hem de yakınlarım için alışveriş yaptım. Örneğin trambolin kullanmaya başlayınca ve trambolin ne işe yarar  yazısını yazdıktan sonra birçok kişi nereden temin edebiliriz diye sormuştu.

Sonra oğlumun bayıldığı (açıkcası ben ondan daha çok seviyorum ) kum boyamaları toptan olarak almıştık canımız etkinlik istedikçe çıkartıp birlikte kum boyama yapıyorduk. Hatta anaokullarına da toplu olarak tavsiye ettik. Çünkü fiyatları dışarıya göre bayağı uygundu.

 

     

Sonra oğlum odasında halı ola ola araba yollu halı istediğinde harçlıklarını biriktirip alabilirsin demiştim ve oğlum biriktirdi ve Tunapelden araba yollu halıdan almıştık. Aynı halıyı başka sitelerden araştırdıktan sonra aldık çünkü halı seçiminde antibakteriyel olması ve astım v.s. sebep olmaması çok önemli tabi bir de çocukların sevmesi gerekiyor.

Birçok anne gibi bende çocuk eğitiminde montessoriyi kullanıyorum ve bu yüzden montessori materyalleri temin ediyorum. Site içerisinde her tür çocuğun yaşına uygun farklı materyalleri bulmakda mümkün. Satılan ürünler ahşap olduğu için sağlıklı bu yüzden de benim tercih sebebim.

Tunapel Çocuk Market ürünleri
Tunapel Çocuk Market

 

Site ayrıca büyük otellere ve alışveriş merkezlerine top havuzu ve oyun havuzları da kuruyor. Bu şekilde çok uzun bir referans listesi var

Kendi ihtiyaçlarımız olduğunda ilk baktığımız yer Tunapel olduğu için sizlere de gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. Ne aldığım ürünlerde ne de kargoda bu zamana kadar sorun yaşamadım. Ayrıca sitede ana okulları için kampetten çocuk fitness aletlerine kadar her şeyi bulmak mümkün. Siparişlerimizi aynı gün kargoya veriyorlar. Ödemelerde kredi kartına vade farksız 3 taksit uyguluyorlar. Hatta Aras Kargo ile kapıda ödemeleri de mevcut.

 

 

 

Toplam Ziyaret: 2129 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

2 thoughts on “Tunapel Çocuk Market

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir