Uni Baby Hediye Seti

Uni Baby Hediye Seti

Merhabalar

Oğluma hamileyken çok okudum ve çok araştırmıştım. Doğumuma yakın olan bir zamanda her sene düzenlenen Anne Bebek Fuarına gidip araştırmaya devam etmiştim.

Uzun bir süre bebek ürünleri ile ilgili ne ilgilenmiş ne de araştırma içerisine girmiştim.

Aslında bizlerin neye ihtiyacı olursa o anda, o ürünleri araştırmaya giriyoruz.

Fuarda gezinirken Uni Baby markasını o zaman keşfetmiştim. Biraz ön yargılıydım ve markanın ürünleri ile pek ilgilenmedim. Deneme ürünlerini alıp ayrılmıştım.

Ne zaman oğlum doğdu o zaman bana hediye edilen ürünleri deneme fırsatım oldu.

Ürünleri kullanmaya başladığımda ön yargılı davrandığım için kendimi suçladım.

wpid-20150418_192610.jpg
Uni Baby Hediye Seti

En çok kullandığım ıslak mendil oldu.  Malum yeni doğan bebeklerin bolca kaka yapması sizin oldukça ıslak mendil tüketmenize neden oluyor. Islak mendillerden son derece memnun Kaldığımı inanın gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.Islak mendiller saf  su ve doğal pamuktan üretilmiş. Mendili elinize aldığınızda ve dokunduğunuzda gerçekten pamuksu hissiyatı görebiliyorsunuz.

Şampuanları ise göz yakmayan formülle üretilmiş. Ürünün içerisinde ne bir boya ne de bir alerjen madde bulunmaması,bebeğinizi güvenle yıkamanızı sağlıyor.İçiniz rahat.

Ben oğlum bebekken çok kez Uni Baby’in alt açma örtüsünü kullanmış ve çok da memnun kalmıştım. Öyle ürünler var ki piyasada tek kullanımdan sonra atmak zorunda kalabiliyorsunuz. Uni Baby ‘in alt açma örtüsü gerçekten sağlam,kaliteli.

Yeni doğan bebeklerimizin cildi çok hassas olduğundan neme ihtiyaç duyar ve banyo sonrası masaj yaparak bebeğinizi kremlemek istersiniz. Ben Uni Baby bebek losyonunu oğluma pek kullanamadım. Oğlumun cildi pudra dışında tüm yağ ve losyonlara reaksiyon gösterdiği için, sadece pudra kullandım.Ben de bebek losyonu ziyan olmasın diye bacak ve kollarımın bazı bölgelerindeki oluşan kuruluklara sürdüm ve gayet nemlendirdiğine şahit oldum.

Hediye setinin içinde Uni Care Göz Makyajı temizleme kitleri vardı. Kitler 80 adet. Bu şekilde olan diskleri ben pek tercih etmiyorum ama denemeden de karar vermiyorum.Disklerin kullanımı kolay aslında.Biraz ince yapılı. Tek bir tane almak isterken birkaç tane alabiliyorsunuz.Zorlarsanız aslında tek mendille iki gözünüzde olan makyajı temizleyebilirsiniz. Ben suya dayanıklı smoky makyajımı fazla uğraşmadan temizliyebildim. Temizledikten sonra yüzünüzü yıkama hissi hissedebileceksiniz. Çünkü tam anlamıyla gözünüzden makyajın arınmadığını düşünüyorsunuz.Kurtarıcı bir ürün ve ambalajı son derece küçük ve kullanışlı. Bir yere gittiğinizde hem pamuk hem de makyaj temizleme malzemesi yanınıza almanıza gerek yok. Fazla ağırlık yapmadan çantanızda veya valinizde taşıyabilirsiniz.

Uni Baby ürünlerinin hiçbirinde alkol, paraben, sülfat kesinlikle bulunmamaktadır.

Biz anneler en iyisini istemez miyiz hep? Hepinizin evet dediğini duyuyor gibiyim. Size gönül rahatlığıyla Unibaby’i önerebilirim.

Kullananların benimle görüşlerini paylaşmasını rica ederim.

Ürünleri yeniden kullanma fırsatı yakaladığım bu günlerde  Uni Baby Ailesi’ne teşekkür ederim.

Hoşçakalın.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 3.5]
Toplam Ziyaret: 1852 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirElmas Koçan

Yazar Hakkında

(94 yazısı var )

Ve Ben…
Kendime bazen şöyle diyorum: Güzeller güzeli iki çocuk annesi, öğrenci, ev hanımı ayrıca yetkili otomotiv servisinde çalışan arabaları çok seven bir müşteri danışmanı.
Bu kadar uğraşın arasında, kitap okumak vazgeçemediğim bir tutkum. Oğlum Berke ile yaptığım etkinliklerden aldığım zevk paha biçilemez düzeyde. Kızım Damla ile türk kahvesi eşliğinde yaptığımız sohbetlerin tadı hiçbir yerde yok. Takip ettiğimiz dizlerin yorumunu yapmak, tartışmak ayrı bir eğlence.
Tipik bir aslan burcuyum. Başarısızlığa ve bilgilerini kendine saklayanlara tahammülüm yok. Yemeyi ve ayrıca yapmayı çok sevenlerdenim. Dünyaya yeniden gelsem kendi yaptığım yemekleri sunacak küçük bir göl manzaralı lokanta sahibi olmak isterdim. Karadenizli olduğumdan denizi olmayan bir şehirde yaşayamam. Yeşili, çiçekleri ve hayvanları çok severim. Köpeğimiz Lucky kaybolduğundan beri bir daha evde hayvan beslemedim.
Birçok kadın gibi alışveriş yapmaktan, yeni yerler ve yeni tatlar edinmekten, bulunduğum her ortamda yeni yüzler tanımaktan mutluluk duyarım.
Çikolatasız yaşayamam.
Fotoğraf çekmek bir tutku benim için. Paylaşımdan korkmam. Benim gördüğüm güzellikleri başkaları da görsün isterim. Sürekli bir şeyleri fotoğraflarım.
Her kötülükten veya olumsuzluktan bir ders çıkarılması gerektiğine inanırım. İyilik her zaman kazanır derim. Kazınır da.
İyilikten vazgeçme…
Temizlik gibisi yok. İyi ki de bulaşık ve çamaşır makinesi icat edilmiş. Yoksa ne yapardık:)))
Eski olan her şey ilgimi çeker. Eski zamana yapılmış filmleri seyretmeye bayılırım.
Tabak çanak almaya, bakmaya doyamadığım bir şey. Deterjan kokusu gibi yoktur.
En büyük aç gözlülüğüm sürekli kitap almak.
Hayatımdaki en önemli varlıklarım ilk önce biri sağ, biri sol gözüm olan çocuklarım. Ailem onlardan sonra geliyor. Hayatta her şeyin bir sıralaması varmış. Bu durumu anne olduktan sonra anladım. Anne olmak Allah’ın kadınlara bahşettiği en güzel şey olduğunu düşünüyorum. Canım annemi anne olduktan sonra daha fazla düşünüyorum.
Zaten duygusalım, her şeye ağlarım ama anne olduktan sonra daha da hassaslaştım. En sevmediğim özelliğim kafamın içinde sürekli konuşmak ve duygularımı o an saklayamamak.
Ben buyum işte. Adım Elmas. Bazılarında göre elmas gibi parlayan…

Web sitesi: http://www.elmaspiriltilari.com