Uni Baby Hediye Seti

Uni Baby Hediye Seti

Merhabalar

Oğluma hamileyken çok okudum ve çok araştırmıştım. Doğumuma yakın olan bir zamanda her sene düzenlenen Anne Bebek Fuarına gidip araştırmaya devam etmiştim.

Uzun bir süre bebek ürünleri ile ilgili ne ilgilenmiş ne de araştırma içerisine girmiştim.

Aslında bizlerin neye ihtiyacı olursa o anda, o ürünleri araştırmaya giriyoruz.

Fuarda gezinirken Uni Baby markasını o zaman keşfetmiştim. Biraz ön yargılıydım ve markanın ürünleri ile pek ilgilenmedim. Deneme ürünlerini alıp ayrılmıştım.

Ne zaman oğlum doğdu o zaman bana hediye edilen ürünleri deneme fırsatım oldu.

Ürünleri kullanmaya başladığımda ön yargılı davrandığım için kendimi suçladım.

wpid-20150418_192610.jpg
Uni Baby Hediye Seti

En çok kullandığım ıslak mendil oldu.  Malum yeni doğan bebeklerin bolca kaka yapması sizin oldukça ıslak mendil tüketmenize neden oluyor. Islak mendillerden son derece memnun Kaldığımı inanın gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.Islak mendiller saf  su ve doğal pamuktan üretilmiş. Mendili elinize aldığınızda ve dokunduğunuzda gerçekten pamuksu hissiyatı görebiliyorsunuz.

Şampuanları ise göz yakmayan formülle üretilmiş. Ürünün içerisinde ne bir boya ne de bir alerjen madde bulunmaması,bebeğinizi güvenle yıkamanızı sağlıyor.İçiniz rahat.

Ben oğlum bebekken çok kez Uni Baby’in alt açma örtüsünü kullanmış ve çok da memnun kalmıştım. Öyle ürünler var ki piyasada tek kullanımdan sonra atmak zorunda kalabiliyorsunuz. Uni Baby ‘in alt açma örtüsü gerçekten sağlam,kaliteli.

Yeni doğan bebeklerimizin cildi çok hassas olduğundan neme ihtiyaç duyar ve banyo sonrası masaj yaparak bebeğinizi kremlemek istersiniz. Ben Uni Baby bebek losyonunu oğluma pek kullanamadım. Oğlumun cildi pudra dışında tüm yağ ve losyonlara reaksiyon gösterdiği için, sadece pudra kullandım.Ben de bebek losyonu ziyan olmasın diye bacak ve kollarımın bazı bölgelerindeki oluşan kuruluklara sürdüm ve gayet nemlendirdiğine şahit oldum.

Hediye setinin içinde Uni Care Göz Makyajı temizleme kitleri vardı. Kitler 80 adet. Bu şekilde olan diskleri ben pek tercih etmiyorum ama denemeden de karar vermiyorum.Disklerin kullanımı kolay aslında.Biraz ince yapılı. Tek bir tane almak isterken birkaç tane alabiliyorsunuz.Zorlarsanız aslında tek mendille iki gözünüzde olan makyajı temizleyebilirsiniz. Ben suya dayanıklı smoky makyajımı fazla uğraşmadan temizliyebildim. Temizledikten sonra yüzünüzü yıkama hissi hissedebileceksiniz. Çünkü tam anlamıyla gözünüzden makyajın arınmadığını düşünüyorsunuz.Kurtarıcı bir ürün ve ambalajı son derece küçük ve kullanışlı. Bir yere gittiğinizde hem pamuk hem de makyaj temizleme malzemesi yanınıza almanıza gerek yok. Fazla ağırlık yapmadan çantanızda veya valinizde taşıyabilirsiniz.

Uni Baby ürünlerinin hiçbirinde alkol, paraben, sülfat kesinlikle bulunmamaktadır.

Biz anneler en iyisini istemez miyiz hep? Hepinizin evet dediğini duyuyor gibiyim. Size gönül rahatlığıyla Unibaby’i önerebilirim.

Kullananların benimle görüşlerini paylaşmasını rica ederim.

Ürünleri yeniden kullanma fırsatı yakaladığım bu günlerde  Uni Baby Ailesi’ne teşekkür ederim.

Hoşçakalın.

Toplam Ziyaret: 1903 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 3.5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir