Uni Care Eye Disc Yeşil Çaylı

Uni  Care

Merhaba, 

Makyajınızı nasıl temizliyorsunuz? Benim makyaj temizleme rutinim şu şekilde. Herhangi bir makyaj temizleyici kullanmadan önce mutlaka yüzümü, özellikle de gözlerimi bol su ile yıkayıp yumuşatıyorum. Islaklığını kağıt havlu ile aldıktan sonra, pamuğa göz ve dudak temizleyicimden. Veya sadece göz makyajı temizleyicimden dökerek makyajımı temizliyorum. Önceden ıslatma sebebim göz makyajımı çıkarırken hassas göz çevreme daha az müdahalede bulunmak. Bezende tembellik edip Uni Care Eye Disc Yeşil Çaylı ile temizliyorum.

Makyaj temizlemede tercih ettiğim ürünler genelde çift fazlı ürünler. Çünkü bunlar yumuşak yapılarıyla göz makyajımı hem daha kolay hemde daha iyi çıkarmamı sağlıyorlar.

Peki hiç tembellik yapıyor musunuz? Makyajınızı temizlemeden yattığınız oluyormu? Kimi zaman okadar yoğun bir gün geçirebiliyorum ki ardından o makyajı çıkarmak zulum gelebiliyor. Genellikle nekadar zor gelirse gelsin makyajımı temizlemeden yatmam. Fakat evet benim de tembellik ettiğim olabiliyor. Bugünkü yazımda tamda bununla alakalı aslında. Tembellik ettiğim zamanlarda ve seyahatlerde kullandığım pratik bir üründen bahsedeceğim.

Uni Care Eye Disc Yeşil Çaylı
Uni Care Eye Disc Yeşil Çaylı

Uni Care Eye Disc Yeşil Çaylı Göz Makyajı Temizleme Diski Watsons’dan yaptığım bir alışveriş sırasında kasada ödeme yaparken, bana gösterilen indirimli ürünler arasındaydı. Uygun fiyatlı bulup deneme amaçlı almıştım. Ozaman ilk aldığım kayısılı olanıydı. Ve bence daha başarılıydı. İndirimsiz fiyatı 15 TL. Bu ürün için fazla buluyorum.

Uni Care Eye Disc Yeşil Çaylı diskler çok ince bir yapıda. Makyajınız hafifse tek disk yeterli gelebilir belki ama çoğu zaman imkansız en az 2 tane harcanıyor. Kutuda 80 adet var. Yani 40 kere makyaj temizleyebilrsiniz. Kutusu sağlam, çantanızda taşıdığınızda akma falan yapmıyor. Tüm diskler aynı ıslaklıkta değil. Genel olarak yakın olsalarda, kurunun dibindekiler daha ıslak. Gözünüze eğer bu sıvısından kaçarsa hafif yakma yapıyor. Gözünüze kaçırmazsanız problem değil. Kayısı yağlı olan temizlemede biraz daha iyi. Yağlı bir his bırakmıyor, göz çevrenizi nemlendiriyor. Ben yüzümü yıkayıp makyajımı yumuşatıp temizleme işlemine geçtiğimden daha kolay çıkıyor. Eğer direk makyaj temizleme girerseniz diskler yetersiz kalabiiyor.

14488995_10154713513854749_3131508_o
Uni Care Eye Disc Yeşil Çaylı

 

Uni Care Eye Disc Yeşil Çaylı’nın tüm özelliklerini göz önünde tutarak tekrar alacağım bir ürünmüdür diye sorduğumda; Kayısılısı evet, yeşil çaylısını hayır diyorum. Kesinlikle tekrar alırım çünkü seyahatlerde bunu götürüyorum. Tembellik ettiğimde bunu kullanıyorum. Paraben, alkol, sabun içermiyor bu açıdanda güzel. Loreal Çift Fazlı Makyaj Temizleyici yazısı için tıklayın!

Umarım faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Yeni yazılarda görüşmek üzere…

 

 

Toplam Ziyaret: 1343 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir