Uni Care Eye Disk

Merhabalar

Bugün sizlere kayısı yağlı makyaj temizleme diski Uni Care Eye Disk‘ten bahsedeceğim. Bir süredir kullandığım bu üründen genel olarak memnun olduğumu söyleyebilirim. Uni Care Eczacıbaşı Holding bünyesinde bir marka.

Uni Care Eye Disk

Göz makyajı temizlemek bazen bana öyle zor geliyor ki. Hele suda akmayan rimel kullandığımda tam anlamıyla çıkmayabiliyor ve gözlerimi ovaladıkça göz çevrem simsiyah oluyor. Bu yüzden göz makyajı temizlemesi için hem pratik hem de gerçekten işe yarayan bir makyaj temizleme mendili arıyordum. Rossman marketleri bilir misiniz? Sanırım Ankara, İstanbul gibi büyük şehirlerde var sadece. Bir Alman markası kendisi. Ne ararsan bulabileceğin bir market diyebiliriz. Farklı ve kaliteli ürünler satılıyor. Uni Care eye diski başka yerlerde de bulabilirsiniz ama Watsons mağazalarında da var bildiğim kadarıyla.

uni2
Uni Care Eye Disk

Yuvarlak ve çok ince disk şeklinde. İncecik olduğu için açıkçası tamamen temizleyebileceğini zannetmemiştim. Ama gayet yeterli oluyor. Benim suda akmayan rimelimi tamamen temizleyebilen bir göz makyajı çıkarıcısına rastlamadım henüz. Uni Care Eye Disk de tamamen temizlemedi:( Ama oldukça başarılıydı diyebilirim. Birde kayısı yağının cildi besleyici özelliğinden dolayı bu ürünü tercih ettiğimi belirtmeliyim. Göz çevrem oldukça kuru , uni care nemlendiriyor.

Yukarıda da söylediğim gibi Rossman mağazasından aldım. Fiyatı 11,90 TL. Fiyat kalite karşılaştırması yaptığımızda başarılı bulduğumu söyleyebilirim. Bir üründen memnun kalıp kalmadığımı anlamak için kendime “bir daha alır mıyım?” diye sorarım. Yazılarımda da en sonda hep bunu belirtiyorum. Bir daha alırım bu ürünü. Memnun kalmışım yani:)

Bugünlük bu kadar. Başka bir yazıda görüşmek üzere….

Toplam Ziyaret: 398 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir