Unibaby Bebek Bakım Örtüsü

Herkese merhaba 🙂 Bugün sizlerle uzun süredir kullandığım ve memnun kaldığım bir üründen bahsetmek istiyorum. Annelerin ve anne olacakların en çok kullanacağı ve kullandığı bebek malzemelerinden biri de bebek bezidir. Bez kullanırken alt değiştirme esnasında hijyenik açıdan bir de bebek bakım örtüsü kullanmak çok iyi oluyor. Unibaby Bebek Bakım Örtüsü kullandığım ilk günden beri benim için olmazsa olmaz bir ürün oldu.

Oğlumun altını değiştirmeden önce Unibaby Bebek Bakım Örtüsünü seriyorum.  Aslında mağazalarda tekstil olarak bu ürünün bir sürü çeşidi mevcut ama kirlendiği zaman Unibaby Bebek Bakım Örtüsünü çöpe atıp başka bakım örtüsü kullanmak daha pratik geldi. Yıkama vs işleri uğraşmak zorunda kalmıyoruz artı daha da hijyenik.

Markayı diğer alternatif markalardan özelliği ise daha dayanıklı olması oldu. Benim oğlum altını değiştirirken mutlaka etrafı kurcalar. Etrafta bir şey yoksa da bebek bakım örtüsünün kenarlarından boşluklarından bulduğu yerden çekmeye bayılıyor ben onla cebelleşerek altını değiştiriyorum. Bir gün alışveriş yaparken buluduğumuz mağazada Unibaby Bebek Bakım Örtüsü stokta kalmadığı için başka bir marka almak zorunda kaldık. Hatta bir kaç kere bu durum oldu ve farklı markalar denedim zorunlu olarak. Oğlum yine sağdan soldan çekiştirdiğinde diğer markaların bakım örtülerinin yıprandığını farkettim. Kullananlar bilir, üst pamuklu doku alttaki muşambadan bayağı bir ayrıldı bir kaç çekiştirmede. O yüzden benim için Unibaby Bebek Bakım Örtüsü daha kullanışlı, sağlam geldi.

Unibaby Bebek Bakım Örtüsü

 

Bu ürüne bebek ürünleri satan market ve mağazalardan ulaşabilirsiniz. Haftaya farklı bir konuyu sizlerle paylaşacağım. Hepinizin yeni yılı kutlu olsun. Yeni yıl yeni umutlarla, güzelliklerle, sağlıkla ve her şeyden önemlisi barışla gelsin. Mutlu yıllar

Toplam Ziyaret: 1806 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 2]

One thought on “Unibaby Bebek Bakım Örtüsü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir