Ünlü DJ’ler Burn Rooftop Festivali ile İstanbul’un Farklı Mekanlarında

17 Eylül akşamı Burn Rooftop Festivali, İstanbul’un farklı mekanlarında ünlü DJ’lere ev sahipliği yapacak!

unlu-djler

Nuteras, Saigon, Georges Hotel, Nest, Cue ve Backyard gibi İstanbul’un gözde mekanlarında gerçekleşecek olan Burn Rooftop Festival, aralarında Stavroz, Pillow Talk, Be Svendsen, Sound Nomaden, Bora Uzer, Allen Hulsey, Hey Douglas, Yakuza, Murat Tokuz, Aksak gibi isimlerin olduğu daha pek çok ismi müzikseverlerle buluşturacak.

stavroz

bora_uzer

Türkiye’de gerçekleştirdiği etkinliklerle elektronik müziği destekleyen burn Enerji İçeceği Eylül ayında değişik bir etkinlik düzenliyor.

Yerli ve yabancı ünlü DJ’leri müzikseverlerle buluşturacak olan Burn Rooftop Festival, 17 Eylül akşamı 6 farklı mekanda gerçekleşecek. Nuteras, Saigon, Georges Hotel, Nest, Cue ve Backyard gibi İstanbul’un önde gelen mekanları festival kapsamında elektronik müziğin sevilen isimlerini ağırlayacak. Festivalde yer alacak isimler Stavroz, Pillow Talk, Be Svendsen, Sound Nomaden, Bora Uzer, Allen Hulsey, Hey Douglas, Cantanca, Memo Garan, Yakuza, Orkun Bozdemir, Alican, Procombo, Kaann Düzarat, Kabus Kerim, Murat Tokuz, Aksak , Undomondo, Murathan Özbek & Can Balta, Doruk Güralp, Furkan Kurt, Yang & Elif Tanverdi, Violations Radio Benil Sibelle, Emre Garan, Can Ayverdi & Johngoo ve Boyz’n the Hood.

hey_douglas

Festivalde müziğe eşlik edecek pek çok etkinlik de yer alacak. Kokteyl atölyesi, gastronomi atölyesi, Rooftop Barbekü, Burn dansçıları, dövme atölyeleri ve butikler festivale renk katacak.

Festivalin keyfini tek bir biletle tüm mekanlarda çıkarabilirsiniz! Biletler Biletix’te.

Festival saatleri:

Nu Teras (23.00 – 04.00)

Saigon (21.00 – 05.00)

Nest (18.00 – 02.30)

Cue (22.00 – 04.00)

Backyard (17.00 – 00.00)

Georges (20.00 – 00.00)

  • Etkinlik duyurusudur
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 310 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirŞafak Karadeniz Kilimcigöldelioğlu

Yazar Hakkında

(115 yazısı var )

Eskiden bankacı, şimdi ev hanımı. Hüsnü ve Fikriye’nin kızı, Kemal ve Elif Miray’ın ablası, Ege ve Efe Deniz’in annesi Alp Tolga’nın eşiyim ben.
Başıma ne gelirse gelsin , savaşmaktan asla vazgeçmem. Tam bir kova kadınıyım ama iyi niyetim beni üzdükleri an biter.Dışarıdan bakıldığında çok sakin ve sessiz olarak görülsem de görüntü sizi aldatmasın. Bir noktaya kadar sabreden, sonrasında tüm gemileri yakıp yeniden başlayacak kadar cesur biriyim.
41 yaşındayım, 41 kere maşallah demeyi unutmayın :)
Doğduğumdan beri BeşiktAŞKlıyım.
Küçüklükten beri günlük tutardım. Yine günlük tutuyorum ama internette :) Oğullarıma anılarımı bırakmak için kurduğum www.safagindunyasi.com blogunu yönetmekten ve orada paylaşımlar yapmaktan çok hoşlanıyorum. Ölene kadar da sürdürmek istiyorum.
Bu sitede sizinle olmak hep hayalini kurduğum şeylerden biriydi. Hayallere kavuşmak kimi mutlu etmez ki. Sizler tarafından beğenilip sevilen bir site olmayı başardığımız günün gelmesini iple çekiyorum.
Sevgilerimle
Şafak

Web sitesi: http://www.safagindunyasi.com