Urban Biotin & Keratin Saç Kremi

Bugün sizlere saç bakımında sevdiğim bir markanın saç kremini anlatacağım. Urban Biotin & Keratin Saç Kremi, Bir önceki yazımda saç bakım ürünlerine merakımın neden arttığından bahsetmiştim. Bu saç bakım kremini de bu yüzden aldım. Biotinli almamın sebebini soracak olursanız, biotinin faydalarını anlatmam gerekir sizlere.  Biotin saç kalitesini arttıran bir B vitamini türevidir. Saç köklerini besleyerek saç dökülmesini azaltır. Saçların uzama hızını  %30-50 oranında  arttırır. Saçta kırılma ve uçlardaki çatallanmayı giderir. Saça parlaklık verir. Saç ve tırnak vitamini olarak ta bilinmektedir.

Saçlarımızı şampuanla yıkadıktan sonra kremi uygulayıp 3-5 dakika saçımızda bekleterek  duruluyoruz. Fiyatı 15-25 TL civarı. Ben kullandığımda ilk dikkatimi çeken diğer kremler kadar çok saç dökülmesi olmadığıydı. Yani farklı saç kremi kullandıktan sonra çok fazla saç dökülmesi yaşıyorum ve bu üründe o kadar dökülme olmadığını fark ettim. Tabii bu çok iyi bir şey.  Saçlarımız başımızda kalsın isteriz, öyle değil mi?

urban-biotin-keratin-sac-kremi
Urban Biotin & Keratin Saç Kremi

Kıvamı çok yoğun değil, kokusu çok hoş ama kokunun güzelliği de  kişiden kişiye değişebilir . Rahatsız edici olmadığını düşünüyorum. Çok az kullanmak yeterli oluyor. Bu yüzden epey uzun kullanılabilir.

Ayrıca üründe bitkisel keratin de var. Bitkisel keratin saç telinde ki yıpranma ve ısı/işlem kaynaklı çatlakları doldurarak saçtaki hasarı onarmaya yardımcı olur.

Sonuç olarak tavsiye edebileceğim ve bittiğinde alabileceğim bir ürün. Saçlarımın parlamasında katkısının büyük olduğunu düşünüyorum.

Sevgiler…….

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 4]

Toplam Ziyaret: 1461 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/