Urban Care Argan Oil Sıvı Saç Kremi

Urban Care Argan Oil Sıvı Saç Kremi

Merhabalar,

Bugün yine deneyip memnun kaldığım bir ürünle sizlerleyim. Urban Care Argan Yağı Sıvı Saç Kremi. Bir Watsons alışverişim esnasında “50 tl’lik alışveriş yaparsanız Urban Argan Yağı Saç Kremi 7,99 tl ye alabilirsiniz” teklifi üzerine alıp denediğim bir ürün.

Urban Care Argan Oil Sıvı Saç Kremi

 

Görüntüsü böyle. Banyodan çıktıktan sonra saçlarınız nemliyken şişeyi iyice çalkalayıp kullanmanız gerekiyor. 200 ml’lik şişede. Epey uzun süre gidiyor. Saçlarınıza bir kaç fıs sıkmanız yeterli oluyor.

Saçlar daha kolay taranır hale geliyor ve şekil alması da kolay oluyor. Ben genelde yıkanmayan saç kremlerini pek sevmem, ağırlık hissi verdiklerinden dolayı. Ama bu saç kremi için böyle bir durum söz konusu değil.

Kırık saç uçlarını onardığını yazıyor kutusunda ama ben bunu tespit edemedim. Yani eskiden daha çok kırılıyordu diyebilirim ama eskileri onarıyor diyemem.

Sonuç olarak memnun kaldığım, size de önerebileceğim bir ürün.

Sevgilerimle……..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 4]

Toplam Ziyaret: 3970 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/