Urban Care Collagen Saç Bakım Serumu

urban_care_SERUM

Urban Care Collagen Saç Bakım Serumu

Merhaba..

Bu hafta birçoğu tarafından merak edilen urban saç bakım serumu ile karşınızdayım. Tarafsız bir şekilde paylaşacağım deneyimimi..

Bildiğiniz üzere, bir süre önce saçıma ombre yaptırdım. Kuaförümün serum kullanmalısın demesi ve blogger arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine Urbancare serum aldım, kullanmaya başladım. Kuru ve mat saçlar için yoğun nemlendirici bakım olduğu bildiriliyor. 125 ml mavi bir şişe içinde. Watsons mağazalarında bulabileceğiniz bu ürünün fiyatı 25-30 TL arası. İndirim dönemine göre değişiyor.

urban_care_SERUM
Urban Care Collagen Saç Bakım Serumu

 
Kuru ya da ıslak saça uygulayabiliyorsunuz. Elektriklenmeyi önlediği ve saça bakım yaptığı yazıyor üzerinde. Ne yazık ki 1 aydan fazladır kullanmama rağmen böyle bir etkisini göremedim.. Sadece saçımı kolay taramama yardımcı oldu. Maalesef tamamını bitiremedim. Bir de argan yağlı olanı var, belki onu deneyebilirim ilerleyen günlerde..

İyisiyle kötüsüyle bir ürün deneyiminin daha sonuna geldik. Bir sonraki haftaya kadar esen kalın, mutlu kalın.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 7 Ortalama: 3.1]

Toplam Ziyaret: 3023 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 2 yorum “”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYazar Hakkında

(67 yazısı var )

Merhaba,
1988 yılında geniş ailemin en küçük ferdi olarak İstanbul’da doğdum.Preston University İşletme mezunuyum.Birkaç yıl muhasebecilik yaptıktan sonra, ani bir karar değişikliğiyle kendimi özel bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak buldum. 5 yıldır “ucuyorsam sebebi var” felsefesiyle hayata devam ediyorum.
Kendimi bildim bileli okumayı,yazmayı,araştırmayı seviyorum.Tipik bir terazi burcuyum.Arkadaşlarımın da teşvikiyle blog yazmaya başladım,hayata dair tüm deneyimlerimi,gözlemlerimi yazıyorum.Bundan sonra da sizlerle bu sayfada buluşup,paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Web sitesi: http://www.sirinkanatlar.com/