Urban Care Intense Keratin Sıvı Saç Kremi

Merhaba, haftaya bir saç ürünüyle, Urban Care Intense Keratin Sıvı Saç Kremi ile başlayalım istedim. Yazın son günlerini yaşadığımız su sıralar güneş, havuz, deniz gibi etkenlerin etkilerini biraz olsun azaltacak bir önerim var. Aslında bu dönemi sonlandırırken saçlarımızı yoğun bakıma almamız gerekiyor. Özel bakımlar maskeler yapmamız gerekiyor, ancak bugün bize günlük kullanım sağlayan Urban Care Intense Keratin Sıvı Saç Kremi’ni inceleyeceğiz.

Komple bir seriden oluşan Urban Care Intense Keratin bakım serisinde şampuan, saç kremi, saç maskesi, sıvı saç kremi ve saç serumu bulunmakta. Ben sıvı saç kremi ve serumu bir arada kullandım. Diğer ürünlerini deneyimleme şansım olmadı, Çünkü  elimde çok fazla denenmeyi bekleyen ürün olduğu için sıra gelmemişti. Bende sadece serinin bu iki ürününü aldım.

Urban Care Intense Keratin Sıvı Saç Kremi
Urban Care Intense Keratin Sıvı Saç Kremi

Urban Care Intense Keratin Sıvı Saç Kremi’nin vaadlerine ve neleri karşıladığına bir göz atalım.

URBAN Care Natural’s Intense Keratin Ekstra Hasar Onarımı sağlayan Saç Bakım Serisi Yoğunlaştırılmış keratin içeren özel formülü ile aşırı yıpranmış ve kuru saçlar için geliştirilmiştir.

Aşırı Yıpranmış Saçlar için Ekstra Hasar Onarımı; İntense Keratin Serisi yoğunlaştırılmış keratin içeren özel formülü ile saçın yeniden yapılanmasına ve saçtaki hasarın onarılmasına yardımcı olur. Sağlıklı saç oluşumunu destekler. Yumuşaklık ve parlaklık sağlar.

Saçın kırılmasını ve uçların çatalaşmasını azaltır

Parlaklık ve yumuşaklık sağlar

Isıya karşı koruma sağlar

Saçın onarıma yardımcı

Saçı nemlendirerek kolay taranmasını sağlar

www.urbancare.com.tr ‘den alıntıdır.

Urban Care Intense Keratin Sıvı Saç Kremi’ni alma sebebim saçlarımın banyodan sonra rahat taranmasını sağlamak, yumuşatması ve ısıya karşı koruma sağlaması idi. Saç uçlarımda ombreden ötürü daima yıpranma var. Hiçbir ürünün onarım yaptığını düşünmüyorum. Ancak yeni yıpranmaları önlediklerine, azalttıklarına inancım tam. Ayrıca yumuşatıp besleyerek yıpranmış olan saçların görüntüsünü düzgünleştirdikleri de bir gerçek.

Kolay tarama, yumuşaklık, ısıya karşı koruma sağladığını düşünüyorum. Saçı onarmıyor ama bu sağladığı özelliklerden ötürü görünümü düzgünleşiyor.

Çoğunlukla banyo sonrası nemli saçıma uygulayıp kurutsamda, bazen kuru saçıma sıkarak taramaya yardımcı olması içinde kullandım. Günlük kullanıma uygun bir ürün. Saçlarımıza mevsim geçişlerinde veya aniden onarma ihtiyacı duyduğumuzda daha özel ve işe yarayacak ürünler kullanmalıyız. Böyle bir durum yoksa alıp deneyin. Veya tam seri şeklinde kullanmak mutlaka çok daha etkili olacaktır. Benim sürekli alacağım bir ürün müdür? Evet tekrar tekrar alınabilir. Fakat sizlere farklı ürünlerinde yorumlarını yapabilmek için başka markalarda deneyeceğim elbette. Urban Care Intense Keratin Sıvı Saç Kremini Watson’dan almıştım.

Umarım faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Yeni yazılarda görüşmek üzere.

 

 

Toplam Ziyaret: 1366 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 5 Ortalama: 1.8]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir