Urban Care Natural’s Collagen Saç Serumu

Urban Care Natural’s Collagen Saç Serumu

Merhabalar

Geçen ay saç rengimi değiştirmeye karar verdim. Kızıldan sarıya geçiş epey sancılı oldu:) Saçlarım yandı. Her zaman gür ve sağlıklı saçlarım olmuştur bu yaşıma kadar. Ama kuaföre aldandım. Aşama aşama değilde birden sarıya geçtim. Bir şey olmaz hanfendi. Saçlarınız güçlü hanfendi” diye beni kandırdı ve önce açıcı ile açtı saçlarımı. Sonra küllü bir renge boyadı ama aynı anda tekrar açıcı ile röfle yaptı. Şu an düşünüyorum da başımda hala saç olduğuna şükretmeliyim:)

Sonra da saçlarım mahvoldu tabi. Önce uçlarından kestirdim biraz ama o yanık ve yıpranmış görüntüsü geçmeyince biraz daha kestirdim. Ve saç bakım ürünlerine hücum ettim resmen. Bugün aldığım saç serumundan bahsedeceğim sizlere.

Urban Care  Saç Serumu
Urban Care Natural’s Collagen Saç Serumu

 Urban markasını daha önce de kullanmıştım. Ama bu serum için muhteşem diyebilirim. Saçlarımın o yıpranmış haline rağmen saçlarımın parlak görünmesini sağladığı için minettarım kendisine. Kendimi daha iyi hissetmeme sebep oldu. Üzerinde “Kuru ve Mat Saçlar – Yoğun Nemlendirici Bakım” diye yazıyor.

Ben en çok akışkan olmasını sevdim. Yani bakım yağları gibi yoğun kıvamlı değil. Bir tek kez pompasına basmanız yeterli oluyor. Tüm saç uçlarınıza yetiyor. Yağ gibi parlaklık ve nemli bir görünüm veriyor saçlara. Özellikle saç uçlarının yıpranmış görüntüsünden kurtuluyorsunuz.

Urban Care Saç Serumu
Urban Care Natural’s Collagen Saç Serumu

İçeriğinde kolajen var. Kolajen cildimiz ve saçlarımız için çok önemli. Ben aslında keratin de olsun istemiştim ama satıcı bey saç kremini keratinli olandan verdi ve kremden sonra da bu serumu  tavsiye etti.

Saçlarınızı yıkayıp nemini bir havluyla aldıktan sonra bir veya iki kez pompasına basıp elinize gelen serumu saç uçlarınıza yediriyorsunuz. Kuru saçlarınıza da yapabilirsiniz. Ben hem banyodan sonra hem de dışarı çıkarken 1 pompa sıkıp sürüyorum saçlarıma. Çünkü onları çok üzdüm ben. Şimdi de beslemeliyim:)))

Fiyatı 25 TL civarında . Watson’dan almıştım. Ama kampanyalarla dah uyguna alabilirsiniz. Sonuç olarak ;

Kullanılmalı mı? Eveeeeet.

Bir daha alır mıyım?  Kesinlikle eveeeet……

Şimdilik hoşçakalın.

 

Toplam Ziyaret: 5323 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 28 Ortalama: 2.9]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir