Urban Care Natural’s Collagen Saç Serumu

Urban Care Natural’s Collagen Saç Serumu

Merhabalar

Geçen ay saç rengimi değiştirmeye karar verdim. Kızıldan sarıya geçiş epey sancılı oldu:) Saçlarım yandı. Her zaman gür ve sağlıklı saçlarım olmuştur bu yaşıma kadar. Ama kuaföre aldandım. Aşama aşama değilde birden sarıya geçtim. Bir şey olmaz hanfendi. Saçlarınız güçlü hanfendi” diye beni kandırdı ve önce açıcı ile açtı saçlarımı. Sonra küllü bir renge boyadı ama aynı anda tekrar açıcı ile röfle yaptı. Şu an düşünüyorum da başımda hala saç olduğuna şükretmeliyim:)

Sonra da saçlarım mahvoldu tabi. Önce uçlarından kestirdim biraz ama o yanık ve yıpranmış görüntüsü geçmeyince biraz daha kestirdim. Ve saç bakım ürünlerine hücum ettim resmen. Bugün aldığım saç serumundan bahsedeceğim sizlere.

Urban Care  Saç Serumu
Urban Care Natural’s Collagen Saç Serumu

 Urban markasını daha önce de kullanmıştım. Ama bu serum için muhteşem diyebilirim. Saçlarımın o yıpranmış haline rağmen saçlarımın parlak görünmesini sağladığı için minettarım kendisine. Kendimi daha iyi hissetmeme sebep oldu. Üzerinde “Kuru ve Mat Saçlar – Yoğun Nemlendirici Bakım” diye yazıyor.

Ben en çok akışkan olmasını sevdim. Yani bakım yağları gibi yoğun kıvamlı değil. Bir tek kez pompasına basmanız yeterli oluyor. Tüm saç uçlarınıza yetiyor. Yağ gibi parlaklık ve nemli bir görünüm veriyor saçlara. Özellikle saç uçlarının yıpranmış görüntüsünden kurtuluyorsunuz.

Urban Care Saç Serumu
Urban Care Natural’s Collagen Saç Serumu

İçeriğinde kolajen var. Kolajen cildimiz ve saçlarımız için çok önemli. Ben aslında keratin de olsun istemiştim ama satıcı bey saç kremini keratinli olandan verdi ve kremden sonra da bu serumu  tavsiye etti.

Saçlarınızı yıkayıp nemini bir havluyla aldıktan sonra bir veya iki kez pompasına basıp elinize gelen serumu saç uçlarınıza yediriyorsunuz. Kuru saçlarınıza da yapabilirsiniz. Ben hem banyodan sonra hem de dışarı çıkarken 1 pompa sıkıp sürüyorum saçlarıma. Çünkü onları çok üzdüm ben. Şimdi de beslemeliyim:)))

Fiyatı 25 TL civarında . Watson’dan almıştım. Ama kampanyalarla dah uyguna alabilirsiniz. Sonuç olarak ;

Kullanılmalı mı? Eveeeeet.

Bir daha alır mıyım?  Kesinlikle eveeeet……

Şimdilik hoşçakalın.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 25 Ortalama: 3]
Toplam Ziyaret: 5121 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/