Urban Care Shake N Repair Milk Treatment Yıpranmış Saçlara Özel Bakım Köpüğü

Urban Care Shake N Repair Milk Treatment Onarıcı Köpük

Herkese merhaba, inşallah güzel bir hafta olur hepimiz için. Bugün sizlere urban care markasına ait yıpranmış saçlara özel bakım köpüğünden bahsedeceğim.

Urban Care Shake N Repair Milk Treatment Onarıcı Köpük
Urban Care Shake N Repair Milk Treatment Onarıcı Köpük

Cildimize nasıl ki bakım yapıyorsak saçlarımızın bakıma ihtiyacı oluyor. Hava şartları, hava kirliliği, boyalar, kimyasallar saçlarımıza zarar veriyor. Durum böyle olunca bende saçlarıma oldukça özen gösteriyorum. Urban care markası geçtiğimiz yıl köpük tarzı bir ürün çıkardı. Ürünün iki çeşidi mevcut pembesi (bukleli şaçlar için ) ve turuncusu (yıpranmış saçlar için). Saçıma daha çok uygun olacağını düşündüğümden turuncusu denemek için aldım.

Urban Care Shake N Repair Milk Treatment
Urban Care Shake N Repair Milk Treatment Onarıcı Köpük

Gelelim yorumlarıma; ürünün kokusu bir kere çok güzel krem şanti gibi, sütlü, tatlı bir kokusu var. Ürünü çalkalayıp ters çevirerek elinize sıkıyorsunuz köpük formunda olan bu ürün hem nemli saça hem de kuru saça uygulanabiliyor. İçeriğinde bulunan süt proteinleri ve bitkisel kretain sayesinde saçlara yumuşaklık veriyor. Ben yaklaşık 1 aydır saç kremi kullanmayı bıraktım. Boyalı şaçlarım olmasına rağmen sadece bu ürün sayesinde saçlarımı banyodan sonra kolayca tarayabiliyorum. Saçlarımı kuruttuktan sonra vermiş olduğu yumuşaklık güzel.

Urban Care Shake N Repair Milk Treatment Onarıcı Köpük

Bu ürün genel olarak sevdiğim bir ürün oldu fakat elimde milk shake firmasınında aynı tarz ürünü var. Ben onu daha çok sevdim. Urban care milk shake göre oldukça uygun fiyatlı işlevleri neredeyse aynı sadece vermiş oldukları yumuşaklık milk shake te daha fazla. Urban care in bu ürünü 150 ml köpük formda olduğundan dolayı uzun süre gidiyor. Sık sık kozmetik marketlerde indirime giren bu ürüne şans verin derim. Sırf o saçlarda bıraktığı mis kokusu için bile alınabilir. Bir sonraki yazı da görüşmek üzere. Sevgiler…

Toplam Ziyaret: 1421 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 4]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir