Urban Decay Deluxe Shadow Box Palet

Urban Decay Deluxe Shadow Box Palet

Herkesin, hadi herkesin demeyeyim biz makyaj bloggerlarının büyük bir hevesle beklediği Urban Decay markası nihayet Türkiye sınırlarına girdi ve Sephora’larda 25.04.2015 tarihi itibari ile de satışı başladı. (Burada yazar bir yaşasın çeker ve ellerini birbirine vurur, nihayet bizi ciddiye alıp istediğimiz markaları getiriyorlar babında.) Bir çok online satış mağazasında yavaş yavaş satışı kısa sürede çoğalacak gibi görünüyor. 

Urban care deluxe shadow box palette
Urban Decay Deluxe Shadow Box Palet

Aslında bu gösterdiğim çok eski paletlerinden biri Urban Decay’in ve benim elimdeki tamamen haşat oldu. O nedenle googledan alıntı resim kullanmak zorunda kaldım. Ama bu palette diğer bütün UD paletler gibidir, bol pigmentasyon ve tozutma vardır. Bu paletin özellikle sevdiğim yanı ise alttaki naturel yani doğal tonlu renkleri yanında üstte neon ve yazlık renklerin olması ve birbirine kombinleme imkanıdır. 9 renk mevcut.  Bir de tabi ambalajı çok güzel o ayrı. Bu palet gelmediğine ve hatta eskide kaldığına göre UD almak isteyenler için hemen Naked 1-3 ve Naked Basics 1’i önerebilirim.

Sevgiler..

 

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1736 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİrem Özker

Yazar Hakkında

(102 yazısı var )

İstanbul’da yaşayan, 1 çocuk annesi, makyajı, kozmetik ürünleri, kitapları, yemeyi, içmeyi, arkadaşlarımla gezmeyi çok seven bir şehir plancısıyım..
Blogumda yazmaya ve deneyimlediğim ürünleri sizlerle paylaşmaya devam ederken, bir yandan da burada yani bloggerlarpaylasıyor.com’da sizlere yine denediğim kozmetik ve makyaj ürünlerini, gittiğim gezdiğim yerleri, belki değişik yemekleri, seyrettiğim film ve dizileri kısaca yaşadığım hayatı paylaşmaya çalışacağım. Umarım zevkle okursunuz çinkü ben zevkle yazacağım.

Web sitesi: