Urban Decay Naked 3 Brushes

Merhaba,

Bugün sizlere uygun fiyatlı bir fırça setinden bahsedeceğim. Eğer makyaj yapmayı seviyor ve profesyonele daha yakın makyaj yapabilmek istiyorsanız kesinlikle makyaj fırça setine sahip olmalısınız. Hatta bazı fırçalardan birkaç adet bulunmalı. Her ne kadar Urban Decay’in Naked 3 seri fırçaları olduğu yazsa da ben bu setin çakma olduğunu biliyorum. Aliexpress’ten pek çok fırça ve fırça setine sahip olabilirsiniz. Uygun fiyatlı veya pahalı birçok seçenek mevcut. Yanlış hatırlamıyorsam bu seti 15 TL gibi bir rakama aldım. Bu siteden alışveriş yapmanın eksi yanı siparişlerinizin 30-60 gün gibi bir aralıkta elinize ulaşıyor olması.

 Urban Decay Naked 3 Make Up Brushes
Urban Decay Naked 3 Make Up Brushes

Fırça seti 12 parçadan oluşuyor.

Öncelikle setteki fırçaları daha büyük hayal etmiştim. Bu setteki fırçaların boyu kısa ve çok yoğun kılları olan fırçalar değil. Yoğun derken anlatmak istediğim şey öyle büyük pudra fırçasına falan sahip değil. En büyüğünü ancak allık fırçası olarak kullanabilirsiniz. Kılları yumuşacık ben bunu çok sevdim. Özellikle ince fırçaların çok olması göz makyajınızda daha çok kullanacağınız bir set olmasını sağlıyor. En büyük fırçadan sonrakileri göz altlarımı sabitlerken transparan pudra uygulamasında kullanıyorum. Setin içindeki kalem gibi olan şeyi anlamadım. Aslında araştırmadım da, bu konuda cahil de olabilirim. Bana pek gerekli bir şey gibi gelmedi. Yıkandığında kıl yapısında bir bozulma olmadı. Bu da bir artı yanı. Fiyat performans olarak bakınca gayet mantıklı, alınabilecek bir set diye düşünüyorum. Farklı fırçalarda gözüme takıldı en kısa zamanda alıp denemeyi istiyorum.

Umarım faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Yeni yazılarda görüşmek üzere…

Toplam Ziyaret: 3316 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 10 Ortalama: 3.3]

4 thoughts on “Urban Decay Naked 3 Brushes

  1. Bende ali Ekspresten bu fırça setini alalı 15 gün oldu ve fırçalar son derece kaliteli. Piyasada sadece tek fırça alabileceğiniz fiyata bir set alıyorsunuz. Ben son derece başarılı biliyorum.

  2. Fırçalardan memnun musunuz kullanışları nasıl iz falan yapıyor mu acaba bende sipariş vermeyi düşünüyorum da ?

  3. kalem gibi olan fırça dudak fırçası kullandıktan sonra makyaj çantasının içinde oraya buraya bulaşmaması ve üzerine herhangi bir şey yapışmaması için içine koyup muhafaza ediliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir