Urban Style Guide Saç Köpüğü

Merhabalar

Bugün sizlere yeni kullanmaya başladığım Urban Style Guide saç köpüğünden bahsetmek istiyorum. Öncelikle Urban markasının bir Türk markası olduğunu söylemek istiyorum. Selen Kozmetik tarafından üretiliyor. Fiyatı 18 TL civarı. Rossman mağazasından aldım. İnternette de yaklaşık 16,90 TL satılıyor.

Saçların doğal dalgalı görünmesi amaçlı bir ürün. Yani saçlarınızın kendi dalgasını belirginleştirmeye yarıyor. Urban markasının daha öncede bir kaç ürününü kullanmış, memnun kalmıştım. Ama bu ürün bana biraz pahalı geldi. Gerçi diğer saç köpüğü fiyatları da aşağı yukarı aynı olduğu için piyasası bu heralde diye düşündüm. Anlaşılacağı üzere uzun zamandır köpük kullanmıyordum. Düz saç tercih ediyormuşum bir süredir demek ki. Ama şimdi dalgalı saç istiyorum:))))

Urban Style Guide Saç Köpüğü
Urban Style Guide Saç Köpüğü

Bu üründe en çok hoşuma giden şey saçlarımı sertleştirmemesi. Bukleler belirginleşiyor ve saç ağırlaşmıyor. Üzerinde saçları şekillendirirken beslediğini iddia ediyor. Beslemesi konusundan henüz bir şey söyleyemem ama bakımlı göründüğünü söyleyebilirim.

Eveeet şimdide geldik son soruya. Bir daha alır mıyım? Çok emin değilim. Genel olarak memnun kalsam da daha ucuzunu bulursam belki onu tercih edebilirim:)

Toplam Ziyaret: 1185 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 6 Ortalama: 3.2]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir