Urban Style Guide Saç Köpüğü

Merhabalar

Bugün sizlere yeni kullanmaya başladığım Urban Style Guide saç köpüğünden bahsetmek istiyorum. Öncelikle Urban markasının bir Türk markası olduğunu söylemek istiyorum. Selen Kozmetik tarafından üretiliyor. Fiyatı 18 TL civarı. Rossman mağazasından aldım. İnternette de yaklaşık 16,90 TL satılıyor.

Saçların doğal dalgalı görünmesi amaçlı bir ürün. Yani saçlarınızın kendi dalgasını belirginleştirmeye yarıyor. Urban markasının daha öncede bir kaç ürününü kullanmış, memnun kalmıştım. Ama bu ürün bana biraz pahalı geldi. Gerçi diğer saç köpüğü fiyatları da aşağı yukarı aynı olduğu için piyasası bu heralde diye düşündüm. Anlaşılacağı üzere uzun zamandır köpük kullanmıyordum. Düz saç tercih ediyormuşum bir süredir demek ki. Ama şimdi dalgalı saç istiyorum:))))

Urban Style Guide Saç Köpüğü
Urban Style Guide Saç Köpüğü

Bu üründe en çok hoşuma giden şey saçlarımı sertleştirmemesi. Bukleler belirginleşiyor ve saç ağırlaşmıyor. Üzerinde saçları şekillendirirken beslediğini iddia ediyor. Beslemesi konusundan henüz bir şey söyleyemem ama bakımlı göründüğünü söyleyebilirim.

Eveeet şimdide geldik son soruya. Bir daha alır mıyım? Çok emin değilim. Genel olarak memnun kalsam da daha ucuzunu bulursam belki onu tercih edebilirim:)

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 5 Ortalama: 2.8]
Toplam Ziyaret: 976 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/