Ürederm Lipo %10

Merhaba arkadaşlar, hepimiz zaman zaman cilt doktoruna çeşitli nedenlerle gitmişizdir. Sanıyorum ki bu ürünle yani Ürederm Lipo %10 ile tanışmayan kişi çok azdır. Bu değilse ile bir muadilini muhakkak doktor yazmıştır. Ürederm su bazlı ve yağ bazlı olarak iki çeşit üretiyor bu ürünü. Ben de olanın içindeki üre oranı %10. Daha fazla orana sahip çeşitleri de var. Ben de olan yağ içinde su emülsiyonu olduğu için ismi lipo olarak geçiyor.

Ne zaman cildiyeye gitsem muhakkak reçetemde bu ürün yazılıdır. Genelde aynı sorunlarla dönem dönem gidiyorum zaten. Bu ürün kuru cilt, pürüzlü cilt sorunları için giderseniz veriliyor genelde.

Ürederm Lipo %10 u eczanelerden reçetesiz de satın alabiyorsunuz. Bir nevi nemlendirici kendisi. Ölü derilerden de kurtulmamıza yardım ettiği söylenebilir. Doktorum bana yıllar önce muhakkak duştan sonra vücudum ıslakken kullanmamı tavsiye etmişti. Yoksa işe yaramaz demişti. Çocuk yaşımdan beri ben de tüm nemlendiricilerimi bu kurala göre uygularım. Kıvamı %10 olandan akışkan. Ama cildinizin anında emdiği bir  ürün değil Ürederm Lipo %10.

Eğer bu konforu arıyorsanız büyük ihtimal sevmez ve düzenli kullanmazsınız. Faydalarını gözlemlemek için düzenli kullanım şart.

Ürederm Lipo %10 yüze uygulanır mı sorularını çok sık alıyorum. Bunu doktorunuza danışmalısınız. Ben hiç kullanmadım yüzümde. Cesaret edemedim. Pek cesaretli bir arkadaşım kullanmış ve çok pişman olmuştu. Çünkü yüzünde çok sayıda yap bezesi çıkmış.

 

 

Toplam Ziyaret: 5145 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 5 Ortalama: 3.2]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir