Uygun Fiyatlı Bir Saç Kremi Önerisi -HOBBY Badem Yağlı ve Yasemin Özlü Saç Kremi

HOBBY BADEM YAGLI VE YASEMİN ÖZLÜ SAÇ KREMİ

HOBBY Badem Yağlı ve Yasemin Özlü Saç Kremi

Herkese merhaba;

Umarım iyisinizdir. Ben çok iyiyim. Saçların kadınlar için ne kadar önemli olduğununu bilmeyen yoktur sanırım. Her daim hacimli, bakımlı, sağlıklı saçlar hepimizin hayali. Benim de saçlarımla ilgili hayalim yumuşacık ve hacimli saçlar ama ne yazık ki bu pek de mümkün değil. İnce, uzun ve sönük saçlarım vardı. Sürekli birbirine dolanırdı ve hayatımı zorlaştırırdı. Bende saçlarımı kestirdim ve yeni boyuyla çok da  mutluyum 🙂 Bugün sizlere hem eskiden hem de şimdilerde severek kullandığım ve saçlarımın taranmasını kolaylaştıran, yumuşacık yapan çok da uygun fiyatlı bir saç kreminden bugün sizlere bahsedeceğim.

HOBBY BADEM YAGLI VE YASEMİN ÖZLÜ SAÇ KREMİ
HOBBY BADEM YAGLI VE YASEMİN ÖZLÜ SAÇ KREMİ

Bayram indiriminde  Rossmann’dan almıştım bu ürünü, aldığımdan beri de severek kullanıyorum. Daha önce bu serinin argan yağlı ve papatyalı olanını denemiştim  ve çok memnun kalmıştım, şimdi de bunu deneyip görmek istedim. Bakalım nasılmış ;

Ben haftada 3 kez saçlarımı yıkıyorum (gün aşırı yıkamaya özen gösteriyorum) ve saçımı bir kez şampuanla yıkadıktan sonra saç kremi uyguluyorum. İnce telli, seyrek ve uzun saçlarım var saç kremi uygulamadığım da saçlarım tararken kırılıyor ve taramakta zorlanıyorum. Benim gibi sürekli saç kremi kullanıyorsanız çoğu saç kremlerinin saçı ağırlaştırdığını ve döktüğünü fark etmişsinizdir. Ben Hobby saç kremlerinde, ağırlaştırma , yağlandırma, dökülme gibi problemlere hiç rastlamadım. Tüm saç boyuna saç kremini yediriyorum ve 3 dakika sonra da duruluyorum. Saçımı hemen açıyor tararken saçım kırılmıyor.

HOBBY BADEM YAGLI VE YASEMİN ÖZLÜ SAÇ KREMİ
HOBBY BADEM YAGLI VE YASEMİN ÖZLÜ SAÇ KREMİ

Sürekli saç kremi kullandığım için saç kremlerinin boyutu benim için önemli sürekli saç kremi almaya üşeniyorum. Bu ürünün boyutu 600 ML ve 12 ay kullanım ömrü var. Artık aldığım ürünlerde içeriğe dikkat etmeye başladım. Bu saç kreminin içinde de paraben yok bu nedenle de tekrar tercih edebilirim.

HOBBY BADEM YAGLI VE YASEMİN ÖZLÜ SAÇ KREMİ
HOBBY BADEM YAGLI VE YASEMİN ÖZLÜ SAÇ KREMİ

Normal seç kremi kokusunda. Saçları kolay açan, dolaştırmayan, saç dökülmesine neden olmayan, saçları ağırlaştırmayan, yağlandırmayan ve boyutuyla da ekonomik olan bir saç kremi arıyorsanız, Hobby saç kremlerine bakın derim. Tüm kozmetik mağazalarında, marketlerde satılıyor ve  fiyatı 3-5 TL arasında değişiyor. Ben severek kullanıyorum ve öneriyorum.

Umarım hoşunuza gitmiştir. Sonraki yazıma kadar kendinize iyi bakın ve takipte alın.
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 8 Ortalama: 3.6]
Toplam Ziyaret: 3905 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com