Vaseline Hydrating Foot Cream

Vaseline Hydrating Foot Cream

Merhaba Herkese

Bu gün sizlerle Vaseline markasının çıkartmış olduğu ayak kremi, Vaseline Hydrating foot cream deneyimimi paylaşacağım.

Kremi uzun süredir kullanıyorum. Aldığımda sanırım 9 liraydı. Kremin yapısı hafif yağlı ancak çabuk emiliyor. Kokusu pudra kokusu gibi; rahatsız edici değil. Sürüldükten sonra hafif bir ferahlık hissi oluyor. Uzun süreli düzenli kullanımda ayak yaralanmaları ve çatlaklarını tedavi ediyor. Ama düzensiz arada sırada süreyim derseniz sürdüğünüz an güzel rahatlatıp yumuşatıyor ancak tedavi etmiyor. Benim cildim çok kuru olduğu için sık sık kullanmam gerekiyor. Belki yağlı ciltler kullansa günde bir kez işe yarayabilir  ben de yeterli gelmiyor. İçeriğinde gliserin ve AHA var. Bu da güneşe olan hassasiyet için de etkili olmasını sağlıyor.

vaseline-ayak-kremi
Vaseline Hydrating Foot Cream

Ayaklarım kışın soğuktan çok çabuk çatlıyor. O zamanlarda özellikle yatarken soğuk su ile ayaklarımı yıkadıktan sonra Vaseline Hydratig Foot Cream sürüp yatak çorabımı  giyip yatıyorum. Sabaha hem rahatlamış hem de yumuşamış olarak kalkıyorum. Normal zamanda da günde 1-2 kez sürmeye çalışıyorum. Bu sayede çatlama olmadan önlem almış oluyorum. Tabi ki ihmal ettiğim dönemler de oluyor o zamanlarda hemen çatlakları görmeye başlıyorum çünkü cildim çok kuru. Böyle zamanlarda da tekrar baştan başlıyorum tedaviye günde 2-3 sefer ve özellikle yatarken sürdüğümde en geç bir hafta da hemen tedavi ediyor. Tavsiye edebileceğim bir ürün. Ambalajı 50ml olduğu için yanımda taşımakta da zorlanmıyorum. Sizler hangi ürünleri kullanıyorsunuz ayak sağlığınız için ?

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 366 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirLerzan Kara

Yazar Hakkında

(40 yazısı var )

İşletme mezunu asıl mesleği sigortacılık olan ancak eşimin iş durumundan dolayı sonradan ev hanımlığına geçiş yapanlardanım. Ama asla sadece bir ev hanımı olarak kalmadım geriye değil hep ileriye baktım ve bakıyorum…
İki oğlumla vakit geçirmeyi ve onlardan bilgi olarak hep önde olmayı sevdiğim için araştırmacı bir yapım var.Mental aritmetik ve zeka oyunları eğitmenliğine bu şekilde bulaştım ve severek devam ediyorum. Gezmeyi fotoğraf çekmeyi ve yaşamayı sevdiğim için elimden geldiğince hayatı güzelleştirmeye çalışıyorum. Aynı zamanda Niğde Doğader üyesim.
www.lerzankaradan.com isimli blogumu yönetiyorum. Bundan sonra Çarşamba günleri sizlerle Bloggerlar Paylaşıyor çatısı altında buluşacağım.
Herkese Sevgiler

Web sitesi: