Vaseline Kakao Yağı Bakım Kremi..

Vaseline cocoa butter

Vaseline Kakao Yağı Bakım Kremi

Vaseline eskilerden beri bildiğimiz ve kullandığımız bir marka, eskiden sadece klasik vazelinler varken şimdi ürün gamı giderek çeşitlendi, aromalı vaselinler kadar vazelin bazlı vücut bakım ve nemlendirme kremleri de üretmeye başladı.

Vaseline cocoa butter
Vaseline Cocoa Butter 

Ben her şeyin öncelikle kakao kokulusunu aldığım için bunu da öyle tercih ettim. Hem kokusu güzel hem de kakao bitkisinin ekstra nem verme özelliği de biliniyor zaten.

vaseline2
Vaseline Kakao Yağı Bakım Kremi

 Ne yazık ki içinde zararlı maddeler bulunuyor, nem verme özelliğinde dolayı petrolatum da baş sırada.  Ürünü sadece bacak altı ve ayaklarıma kullanıyorum, genel olarak orada yoğun bir kuruluk sorunum var benim çok iyi geliyor.

vaseline3
Vaseline Kakao Yağı Bakım Kremi

 Kapağı, ambalajı oldukça iyi ve sağlam, seyahatte bavula konabilir, akma bulaşma yapmaz. Bu kapak ayrıca ürünün kontrollü alımını da sağlıyor.

vaseline4
Vaseline Kakao Yağı Bakım Kremi

 Yumuşacık bir dokusu ve çok da hoş bir kokusu var, içindeki zararlı maddeler olmasa sürekli alınacak bir ürün olurmuş.

Bu bittikten sonra alacağımı sanmıyorum, hem yeni ürünler denemek isterim hem de içeriğin değişmesini beklerim.

Sevgiler..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 2]
Toplam Ziyaret: 1812 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİrem Özker

Yazar Hakkında

(102 yazısı var )

İstanbul’da yaşayan, 1 çocuk annesi, makyajı, kozmetik ürünleri, kitapları, yemeyi, içmeyi, arkadaşlarımla gezmeyi çok seven bir şehir plancısıyım..
Blogumda yazmaya ve deneyimlediğim ürünleri sizlerle paylaşmaya devam ederken, bir yandan da burada yani bloggerlarpaylasıyor.com’da sizlere yine denediğim kozmetik ve makyaj ürünlerini, gittiğim gezdiğim yerleri, belki değişik yemekleri, seyrettiğim film ve dizileri kısaca yaşadığım hayatı paylaşmaya çalışacağım. Umarım zevkle okursunuz çinkü ben zevkle yazacağım.

Web sitesi: