Vavana Oda Kokusu&Kolonya..

Uzun zamandır değişik kolonyaları kullanır ve sever oldum. Bunlardan biri de Vavana ‘ya ait Peels of Citrus kolonya ve aynı kokuya sahip oda kokusu. Citrus yani narenciye kokularının hepsini çok severim, bu da portakal, limon, mandalina kabuklarının kokularından oluşan şahane bir karışım. Tabi ki bana göre güzel koklattığım bazı arkadaşlarım oldukça ağır buldular.

Vavana Oda Kokusu&Kolonya..
Vavana Oda Kokusu&Kolonya..

Kolonya hakikaten parfüm gibi, oldukça yoğun ve kalıcı bir kokusu var. Bazen evde parfüm sıkmayı unutursam iş yerinde hemen bu kolonyayı sıkıyorum. Oda kokusunu ise eve koydum, 1 ay falan olmuştur hala ilk gün koktuğu gibi yoğun ve kalıcı bir kokuya sahip.

Ambalajı da çok güzel ona Vavana pek çok online satış sitesinde bulunabiliyor.
Sevgiler..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 4.5]

Toplam Ziyaret: 1016 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİrem Özker

Yazar Hakkında

(102 yazısı var )

İstanbul’da yaşayan, 1 çocuk annesi, makyajı, kozmetik ürünleri, kitapları, yemeyi, içmeyi, arkadaşlarımla gezmeyi çok seven bir şehir plancısıyım..
Blogumda yazmaya ve deneyimlediğim ürünleri sizlerle paylaşmaya devam ederken, bir yandan da burada yani bloggerlarpaylasıyor.com’da sizlere yine denediğim kozmetik ve makyaj ürünlerini, gittiğim gezdiğim yerleri, belki değişik yemekleri, seyrettiğim film ve dizileri kısaca yaşadığım hayatı paylaşmaya çalışacağım. Umarım zevkle okursunuz çinkü ben zevkle yazacağım.

Web sitesi: