Vaseline Cocoaglow Body Butter..

Daha önce de yazdığım Vazelin kakao yağı bakım kreminin body butter yani daha yoğun kıvamlısından bahsedeceğim bu hafta.  Kakao kokusuna bayıldığım için gittim bütün vücut kremlerinin kakaolu olanını aldım.

vaseline cocoa butter
vaseline cocoaglow body butter

Bu krem diğerine göre daha yoğun kıvamlı, o tam bir losyon aslında. Diğeri yazlıksa buna kışlık krem diyebiliriz.

vaseline coca butter
vaseline cocaglow body butter

İçerik diğeri gibi çok iyi değil, ama bunlar daha eski ürünler belki yenileri çıkmış ve formülleri yenilenmiştir. Paraben konusunda hassassanız her şekilde almadan kontrol edin derim zaten.

vaseline cocoa 3
vaseline cocoaglow body butter

Yapı oldukça yoğun ama buna karşın nemlendirme özelliği bir o kadar fazla ve emilimi de kolay. Oldukça da güzel ve nispeten hafif, rahatsız etmeyen bir kokusu var.

 Bu seriden 2 tane daha var, saf yulaf özlü ve aloe veralı, hangisi hoşunuza giderse artık. Bütün büyük marketlerde ve Gratis, Watsons, Rossmann gibi mağazalarda bulunuyor. 10-15 TL. gibi bir fiyatı var sanırım ama indirimde daha uyguna alınabilir.

Sevgiler..

İrem..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 2841 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİrem Özker

Yazar Hakkında

(102 yazısı var )

İstanbul’da yaşayan, 1 çocuk annesi, makyajı, kozmetik ürünleri, kitapları, yemeyi, içmeyi, arkadaşlarımla gezmeyi çok seven bir şehir plancısıyım..
Blogumda yazmaya ve deneyimlediğim ürünleri sizlerle paylaşmaya devam ederken, bir yandan da burada yani bloggerlarpaylasıyor.com’da sizlere yine denediğim kozmetik ve makyaj ürünlerini, gittiğim gezdiğim yerleri, belki değişik yemekleri, seyrettiğim film ve dizileri kısaca yaşadığım hayatı paylaşmaya çalışacağım. Umarım zevkle okursunuz çinkü ben zevkle yazacağım.

Web sitesi: