Vialand Adventure Land Gezimizin Notları

Yine bir etkinlik yazısı ile karşı karşıyayım sizlerle.

Bu haftaki yazım biraz poniler, biraz çocuk atv safari, biraz da su topu hakkında olacak. Son zamanlarda çocukları at binmeye götürme planları yaparken bize o kadar yakın olan Vialand Advanture Land‘dan haberimizin olmadığını öğrendim. Hemen kısacık bir araştırma yapıp, bir kaç görüşmeden sonra hafta sonu etkinliği planlanmış oldu.

Benim etkinlik arkadaşım Yasemen ve kızı Duru ile  yine geçen pazar buluştuk. Şansımıza o gün hava pek bir güzeldi. Düştük yine yola diyebilirim. 

Vialand Adventure Land
Vialand Adventure Land

Vialand hem bir avm, hemde bir Tema Park. İki sene önce tüm bir günümüzü Tema Parkta eğlenerek geçirmiştik. Şimdi yeni yapılan Advunture Land‘ı deneyimlemek hem güzel hemde bayağı eğlenceli oldu. Yine sizlere  fotoğraflarla anlatmaya çalışayım.

İlk önce çocuklar tavşanları gördüler ve hemen onları sevmek için çaba gösterdiler.

IMG-20151227-WA0021

Sonrasında 10 dakikalık poni binişi hakkımız vardı ve sırası ile iki tur eklinde at binişi gerçekleşti. Ben berke poniye biner attan korkar diye düşünürken atı tercih ederek beni bayağı bir şaşırttı.

Advunture-Land

Advunture-Land

Advunture-Land

En eğlenceli kısım atv safarimiz oldu. 15 dakika boyunca çocuklarımız atv kullandılar. Kullanılan atvler ilk başlangıç atvleri oldu.Basta ürkek olsalarda sonrasında aracı kavradıkça bir güzel yarıştılar. Biz annelerde peşlerinde koşturup durduk. Bir ara kazaya bile karıştık. Lastiğimizi patlattık.

Advunture-Land-safari

Advunture-Land

bir sonraki eğlencemiz su topuydu.Su topu bizim çocukların yaş grubuna uygun olmadığını düşünüyorum, çünkü çocuklarımız biraz korktu. Hava ile doldurulan büyük bir balon gölün üstüne bırakılıyor çocuğun hareketlerine göre değişiklik gösteriyor.

Advunture-Land-su-topu

Dediğim gibi bizim çocuklarımız için biraz korkutucu geldi. Bizde su topu hakkımızı ikinci kez atv ile değiştirerek kullanmış olduk.

Güzel bir pazar günümüz yine dolu dolu geçti. Benim paylaşımlarım hep yaşadığım şehir ile ilgili oluyor. Farklı şehirlerde farklı deneyimlerim olursa bir gün onlarıda anlatmaktan büyük bir keyif alacağıma eminim. İnşallah deneyimlerim.

Haftaya yeniden farklı bir paylaşımla ilgili görüşmek üzere.

Sevgiyle kalın.

Toplam Ziyaret: 1654 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir