Victoria’s Secret Shimmer Flavored Gloss

 

Herkese merhaba 🙂 Bugün sizlerle paylaşacağım ürün Victoria’s Secret Shimmer Flavored Gloss. Bu ürün bana bir süre önce Amerika’dan geldi. Aslında böyle glossları ben baharda ve yazı tercih etsem de bir kaç kere bu aralar da sürüp denedim. Victoria’s Secret iyi bir marka olunca her ürünü de beğenecekmişiz gibi bir algı oluşabiliyor bazen. Vücut spreyleri, parfümleri, iç çamaşırları çok güzel olsa da bu lipgloss benim için çok sıradan.

Sevdiğim tek yanı tadı oldu diyebilirim. Bendeki rengi Candy Ice. Diğerleri nasıldır bilmiyorum ama ara ara dudağımızda da olsa ürünü yeme durumumuz oluyor. Onun haricinde yine çoğu glossda olan olay var yani yapış hissi. O zaman ben ne anladım di mi Victoria’s Secret olmasından.

Victoria’s Secret Shimmer Flavored Gloss

Vida kapaklı bir ambalaja sahip ve tüp şeklinde. Sıktıkça ürün uç kısma geliyor. Sürümü rahat. Ürün 13 gram ve açıldıktan sonra 12 ay içinde tüketmek gerekiyor. Yazın büyük ihtimalle bitmiş olur. Haftaya yine sizlerle farklı bir ürünü paylaşacağım takipte Kalın 🙂 Görüşmek Üzere 😉

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 161 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/