Victoria’s Secret Vücut ve Sprey

Güzel bir yaz gününden merhaba.Bu hafta yaz gününde ki en önemli yardımcılarımız olan sprey ve kremleri konuşalım. Bende sizler icin Victoria Secret Vücut Kremi ve Spray seçtim.

Her gün duş alsak bile havalar o kadar sıcak  ki bu havada taze ve ferah hissetmek  ulaşılması zor bir hal almaya başladı. Kokulu parfümler zaten dolaplarda yerini almış, kullanılmadan duruyor. Tek seçenek deodorantmış gibi gözükse de ben bu mevsimde en çok vücut spreylerini seviyorum.

VICTORIA'S SECRET KREM VE SPREY
VICTORIA’S SECRET KREM VE SPREY

Victoria’s Secret elini attığı her konuda başarılı olmaya devam ediyor! Oluşturduğu güzellik ürünlerinde en sevdiklerim vücut için olanlar. Vücut spreyleri, kremleri hepsi çeşit çeşit mevcut. “Victoria’s Secret Dream” vücut losyonu kullandığınız anda hissettiğiniz ferahlıkla size bütün deodorantları unutturuyor. Tazelik hissi bir yana deniz ve şakayık notalarıyla gerçekten kullanışlı bir ürün.

victoria's secret
victoria’s secret vücut kremi

Aynı serinin vücut kremi de duş sonrası için ideal. Ayrıca çok yağlı olmadığı için bu havalarda vıcık vıcık hissi yaratmıyor. İki ürünün bir arada kullanmak vücuttaki hoş kokuyu arttıracaktır. Vücut spreyinin esansı deodoranta göre daha az olduğu için bu ideal bir yol.

VICTORIA'S SECRET KREM VE SPREY
VICTORIA’S SECRET KREM VE SPREY

Ben aldığımda bu iki ürün indirimdeydi ve 40 liraya almıştım eğer mağazadaki indirimi takip ederseniz uygun fiyata almanız mümkün. 75ml boyutları sizi bir süre rahatlatacaktır.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 5 Ortalama: 3.8]

Toplam Ziyaret: 895 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/