Vissmate Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyu

 

 

Herkese merhaba 🙂 Bugün sizlere özellikle de temizlik ve hijyen takıntısı olanlara yönelik bir yazı hazırlamak istedim. Mutfakta, evde, banyoda yaşadığımız her yerde hijyen ve temizlik önemlidir. Özellikle de bebekli ve çocuklu evlerde. Geçen bir etkinlikte Vissmate markası ile tanıştım ve  yoğun kıvamlı çamaşır suyunu ilk defa deneme fırsatım oldu.

Vissmate %100 Hijyen Maximum Koruma sloganı ile piyasaya giriş yapmış bir marka.

Geçen gün evde çamaşır suyunun bittiğini fark ettim. Misafir geleceği için de acil olarak temizlik olayına el atmam gerekti çünkü temizliğe gelen ablamız hastalandığı için bu sırada bana gelemedi ve iş benimle eşime kaldı. Etkinlikte verilen Vissmate aklıma geldi hemen. Klozete döktüm. O sıra benim minnoş ağladığı için elimi yıkayıp hemen yanına koştum. Onunla vakit geçir yemeğini yedir derken banyoyu kullanmadığım gibi ne yaptığımı bile sırfen unutmuştum. 1 saat sonra falan aklıma gelip banyoya girdiğimde tuvaletin tertemiz olduğunu gördüm. Yani Vissmatei dökmem yeterli olmuştu açıkcası bu beni şaşırttı. Sifonu da çekince pırıl pırıl oldu. Su lekelerinden eser kalmadı.

Bendeki çiçek bahçesi olan çamaşır suyu onun haricinde 3 çeşidi daha var.

İster banyo da ister klozet de isterseniz de fayans arası gibi bir çok noktada bu ürünü kullanabilirsiniz.

Haftaya yine sizlerle birlikte başka bir ürünü ele alacağım. Takipte Kalın Görüşmek Üzere 😉

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Toplam Ziyaret: 278 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/