VITA-K Dark Circles Gözaltı Kremi

VITA-K Dark Circles Gözaltı Kremi

Merhabalar

Bugün sizlere göz altı morlukları ve torbalanmaları için K vitamini içeren gözaltı kreminden bahsedeceğim. Geçenlerde sürekli gittiğim güzellik salonunun sahibi Cilt Doktoru Zeynep Hanım’a göz altı torbalarımdan nasıl kurtulabileceğimi sordum. O da bana K vitamini içeren bir krem tavsiye etti ama dedi ki: ” K vitamini hassas ciltlerde alerji yapabilir“. Alerji kelimesini duyunca almaktan vazgeçtim o an. Ama daha sonra bir alışveriş merkezinde Amerika’dan gelen ürünler satan bir mağazada bu kremi görünce denemeye karar verdim.

Bu göz kremini her yerde bulmak çok mümkün değil ama K vitamini içeren başka bir kremde kullanabilirsiniz. Çünkü marifet K vitamininde. Fiyatı 79,90 TL .

Hafif yoğunlukta bir krem ve kokusu yok denebilir. Dr. Zeynep Hanım’ın dediğine göre K vitamini daha çok göz altı morluklarına iyi geliyormuş ama göz altı morlukları ve torbalanmalarının sebebi o bölgedeki dolaşımda sorun olmasından dolayı olduğu için torbalara da iyi geliyormuş.

vita-k-dark-circles-gozalti-kremi
VITA-K Dark Circles Gözaltı Kremi

Benim deneyimlerime gelirsek,

İlk sürdüğünüzde hafif bir yanma ve kaşıntı hissi oluyor ama bir kaç dakika sonra geçiyor. Ben özellikle yatmadan önce sürüyorum ve sabah uyandığımda torbalanmalarda azalma olduğunu gözlemliyorum. Sabahta makyaj yapmadan kullanıp ellerimde hafif masaj yapıyorum. Faydasını gördüğümü söyleyebilirim ama şunu söyleyebilirim ki göz altı torbalarını yok edebilen bir krem bu güne kadar ben bulamadım. Sadece hiç faydası olmayanla biraz faydası olan kremler var. Yani hiç faydası olmayan bir krem değil.

Göz altı torbaları için özellikle sabahları buzla masaj yaparsanız ve K vitaminli, bir krem kullanırsanız epey bir azalma gözlemleyebilirsiniz.

Sevgiler……..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 11 Ortalama: 3]

Toplam Ziyaret: 1954 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/