VITA-K Dark Circles Gözaltı Kremi

VITA-K Dark Circles Gözaltı Kremi

Merhabalar

Bugün sizlere göz altı morlukları ve torbalanmaları için K vitamini içeren gözaltı kreminden bahsedeceğim. Geçenlerde sürekli gittiğim güzellik salonunun sahibi Cilt Doktoru Zeynep Hanım’a göz altı torbalarımdan nasıl kurtulabileceğimi sordum. O da bana K vitamini içeren bir krem tavsiye etti ama dedi ki: ” K vitamini hassas ciltlerde alerji yapabilir“. Alerji kelimesini duyunca almaktan vazgeçtim o an. Ama daha sonra bir alışveriş merkezinde Amerika’dan gelen ürünler satan bir mağazada bu kremi görünce denemeye karar verdim.

Bu göz kremini her yerde bulmak çok mümkün değil ama K vitamini içeren başka bir kremde kullanabilirsiniz. Çünkü marifet K vitamininde. Fiyatı 79,90 TL .

Hafif yoğunlukta bir krem ve kokusu yok denebilir. Dr. Zeynep Hanım’ın dediğine göre K vitamini daha çok göz altı morluklarına iyi geliyormuş ama göz altı morlukları ve torbalanmalarının sebebi o bölgedeki dolaşımda sorun olmasından dolayı olduğu için torbalara da iyi geliyormuş.

vita-k-dark-circles-gozalti-kremi
VITA-K Dark Circles Gözaltı Kremi

Benim deneyimlerime gelirsek,

İlk sürdüğünüzde hafif bir yanma ve kaşıntı hissi oluyor ama bir kaç dakika sonra geçiyor. Ben özellikle yatmadan önce sürüyorum ve sabah uyandığımda torbalanmalarda azalma olduğunu gözlemliyorum. Sabahta makyaj yapmadan kullanıp ellerimde hafif masaj yapıyorum. Faydasını gördüğümü söyleyebilirim ama şunu söyleyebilirim ki göz altı torbalarını yok edebilen bir krem bu güne kadar ben bulamadım. Sadece hiç faydası olmayanla biraz faydası olan kremler var. Yani hiç faydası olmayan bir krem değil.

Göz altı torbaları için özellikle sabahları buzla masaj yaparsanız ve K vitaminli, bir krem kullanırsanız epey bir azalma gözlemleyebilirsiniz.

Sevgiler……..

Toplam Ziyaret: 2399 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 14 Ortalama: 2.9]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir