Watsons Losyon Tüpü Tatilde İşinize Çok Yarayacak

watsons losyon tüpü

 

Malum yaz ayında tatil programları yapılır. Yanıma ne alsam ne giysem, bavula sığmadı sığdı derken kafamızda sürekli planlar akar durur.

Tatil hazırlığı yapanlar için çok işe yarayacak bir şey paylaşmak istedim. Kozmetik marketlerde seyahate çıkarken krem, şampuan, losyon vs koymak için seyahat şişeleri satılır, mutlaka denk gelmişsinizdir. Pompalı şişede olan  ya da normal kapaklı şişede olanlar vardır. Hem yerden hem de kilodan tasarruf ettiriyor. Koca koca kremleri, şampuan şişeleri taşımaktansa bu minik şişeler hayat kurtarıyor aslında. Ben tatile giderken bu tarz seyahat şişelerini çok kullandım, kullanışlı olduğunu da düşünüyordum. Fakat son tatilimde şişelerden birine koyduğum şampuanı sıkarken şişenin ortasında kocaman bir yarık açılana kadar 🙂 Bu tarz şişeler genelde sert plastikten yapıldığı için şampuanı sıkarken normal olarak çatladı. Birkaç kullanımda artık kullanılamaz hale geldi.

Yenisini almak için Watsons’da dolaşırken yeni çıkan bu losyon tüplerine rastladım. En sevdiğim özelliği yumuşak bir plastikten yapılmış olması. Yani dipte kalan losyon ya da şampuanı dışarı çıkarmak için istediğiniz kadar sıkın yumuşak ve esnek bir malzemeden yapıldığı için rahatlıkla kullanım kolaylığı sağlıyor.

watsons losyon tüpü

Benim aldığım bu tüp 30 ml’lik. Ben şampuan ve saç kremi koymak için bu üründen aldım. Çevirmeli kapağı sayesinde istediğiniz ürünü içine rahatlıkla boşaltabilirsiniz. Daha sonra da açılır kapanır kapağı sayesinde pratik bir şekilde ürün ziyanlığı yapmadan kullanabilirsiniz.

watsons losyon tüpü

watsons losyon tüpü

 

Bu ürünü almak için herhangi bir Watsons mağazasına uğrayın. Fiyatı da 3.99 tl.

Herkesin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlarken, şeker tadında bir bayram diliyorum hepinize.

Haftaya yine ilgi çekici bir konuyu paylaşmak üzere görüşürüz 😉 Takipte Kalın 😉

Toplam Ziyaret: 2789 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir