Watsons Magic Lip Balm

Bugün sizlere bir dudak balmından bahsetmek istiyorum, Watsons Magic Lip Balm. Siz de sever misiniz dudak balmı? Ben çok seviyorum. Hele ki son zamanlarda çok güzel ambalajlar yapıyorlar. Ama daha da çok sevdiğim şeylerden birisi bir ürün aldığınızda yanında bedava bir ürün hediye edilmesi ya da %50 indirimle bir ürünün satılması. Promosyonları kim sevmez:)))

 Watsons Magic Lip Balm
Watsons Magic Lip Balm

Kendisi işaret parmağı kadar minik:))) Watsons magic lip balm 10 TL’lik alışveriş yaptığınızda 4,99 TL’ye iniyor. Merak edip asıl fiyatını sorduğumda 9,99 TL olduğunu söylediler. Watsons çok sık yapıyor böyle kampanyalar ve tercih edilmesinde bu taktiğin hatırı sayılır bir payı olduğunu düşünüyorum.

 Watsons Magic Lip Balm
Watsons Magic Lip Balm

Yukarıdaki resimde görüldüğü üzere şeffaf, ama sürdüğünüzde dudağınıza hafif bir renk ve sedefli bir parlaklık veriyor. Magic olması bu demekmiş anlaşılan. Renksiz bir şey sihirli bir şekilde dudağınıza renk veriyor.

Satış elemanı bayan özellikle yaz aylarında güneşlenirken kullanmanın iyi olacağını söyledi. Dudaklarımızı korumamız için.

 Watsons Magic Lip Balm
Watsons Magic Lip Balm

Nemlendirmesi harika. Kızımla paylaşamıyoruz. Bu arada kendisi 8 yaşında ama çok seviyor hele ki bu Watsons Magic Lip Balm bir de renk veriyor:)))

Şimdilik bu kadar. Sevgiyle kalın…..

 

Toplam Ziyaret: 1845 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 10 Ortalama: 2.8]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir