Watsons Magic Lip Balm

Bugün sizlere bir dudak balmından bahsetmek istiyorum, Watsons Magic Lip Balm. Siz de sever misiniz dudak balmı? Ben çok seviyorum. Hele ki son zamanlarda çok güzel ambalajlar yapıyorlar. Ama daha da çok sevdiğim şeylerden birisi bir ürün aldığınızda yanında bedava bir ürün hediye edilmesi ya da %50 indirimle bir ürünün satılması. Promosyonları kim sevmez:)))

 Watsons Magic Lip Balm
Watsons Magic Lip Balm

Kendisi işaret parmağı kadar minik:))) Watsons magic lip balm 10 TL’lik alışveriş yaptığınızda 4,99 TL’ye iniyor. Merak edip asıl fiyatını sorduğumda 9,99 TL olduğunu söylediler. Watsons çok sık yapıyor böyle kampanyalar ve tercih edilmesinde bu taktiğin hatırı sayılır bir payı olduğunu düşünüyorum.

 Watsons Magic Lip Balm
Watsons Magic Lip Balm

Yukarıdaki resimde görüldüğü üzere şeffaf, ama sürdüğünüzde dudağınıza hafif bir renk ve sedefli bir parlaklık veriyor. Magic olması bu demekmiş anlaşılan. Renksiz bir şey sihirli bir şekilde dudağınıza renk veriyor.

Satış elemanı bayan özellikle yaz aylarında güneşlenirken kullanmanın iyi olacağını söyledi. Dudaklarımızı korumamız için.

 Watsons Magic Lip Balm
Watsons Magic Lip Balm

Nemlendirmesi harika. Kızımla paylaşamıyoruz. Bu arada kendisi 8 yaşında ama çok seviyor hele ki bu Watsons Magic Lip Balm bir de renk veriyor:)))

Şimdilik bu kadar. Sevgiyle kalın…..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 10 Ortalama: 2.8]
Toplam Ziyaret: 1644 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/