Watsons Repairing Treatment Wax Honey

Uzun sağlıklı saçlar hepimizin olmazsa olmazlarındandır.Benimde öyle haliyle ;uzun,ince ve seyrek saçlara sahip olduğumu daha önce de söylemiştim.Bu nedenle de saç kremi kullanırken çok dikkatli olmam gerekiyor. Çoğu saç kremi saçları ağırlaştırıp  iyice söndürebiliyor maalesef 🙁 Bu gün size bahsedeceğim Watsons Repairing Treatment Wax Honey ise benim tüm ihtiyaçlarımı karşılarken uygun fiyatıyla da gönlümü kazandı diyebilirim.Şimdi bu saç kremini daha ayrıntılı inceleyelim ;

Watsons Repairing Treatment Wax Honey
   Watsons Repairing Treatment Wax Honey

Yaklaşık 3 aydır kullandığım Watsons Repairing Treatment Wax Honey ‘yi neredeyse yarıya getirmiş durumdayım.Çok severek kullanıyorum. Maske olarak geçen bu ürünü ben saç kremi olarak saçımı her yıkadığımda kullanıyorum.500 ml ‘lik devasa kavanoz  biçiminde olmasıyla da oldukça kullanışlı. Benimkinin kapağı kırılmış olsa da krem bittikten sonra da rahatlıkla kullanılabilir 🙂

Watsons Repairing Treatment Wax Honey
               Watsons Repairing Treatment Wax Honey
Yapı  olarak çok katı olmamakla birlikte saç kreminden oldukça koyu  kıvamlı bir ürün.Ben her banyodan sonra saçlarımın boylarına iki ceviz büyüklüğünde alıp iyice yediriyorum. Saçlarımda 5 dakika beklettikten sonra duruluyorum. Saçlarımdan kısa sürede arınıyor.
Uygulama sonrası ; saç açıcı bir sprey yada saç bakım yagı kullanmama gerek bırakmıyor. Saçlarımın kolay taranmasını sağlıyor ve yumuşacık yapıyor. Kullandığım süre boyunca da saçlarımı ağırlaştırmadı, yağlandırmadı yada başka türlü bir zarar vermedi. Benim çok severek kullandığım Watsons Repairing Treatment Wax Honey ‘e Watsons mağazalarından 14 TL gibi bir fiyata ulaşabilirsiniz. Banyo rutininde saç kremi kullanan biriyseniz bence memnun kalacaksınız mutlaka deneyin , kullananlarınız varsa da yorumlarınızı bekliyorum sizde benim gibi memnun musunuz ?
Toplam Ziyaret: 1526 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 5 Ortalama: 4.6]

One thought on “Watsons Repairing Treatment Wax Honey

  1. Ben buna bayılıyorum. İlk aldığım zamanlar bende senin gibi saç kremi yerine kullanıyordum ama sonra baktım ki böyle olmayacak saç kreminden sonra kullanmaya başladım. Dediğin gibi saçlarım yumuşacık oldu ve hiç karışmadı. Bir kereliğine saç kremi kullanmadan denedim saçlarım berbat oldu. Benim kavanoz bitti sayılır diğer çeşitleri de denemek lazım özellikle biralı olanı da çok öven var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir