Watsons Superdrug Hindistan Cevizli Krem Duş Jeli

Superdrug Hindistan Cevizli Krem Duş Jeli

Herkese merhaba 

Yazın en sıcak dönemindeyiz sanırım resmen eriyoruz. Birkaç hafta önceki sıcak ama nemsiz havaları gitti yerine nemli ve kasvetli bir hava geldi resmen. Dışarıda olanlara Allah kolaylık versin ben evde eriyorum sıcaktan 🙂 Bu havalarda duştan çıkmıyoruz sürekli duş jeli kullanıp bitiriyorum anlayacağınız 🙂 Bunun içinde bugün sizlere severek kullandığım bir duş jelinden bahsedeceğim 🙂

Watsons da satılan bu super drug duş jellerinin, daha önce bir kaç çeşidini de severek kullanmıştım. Hatta şu anda erkekler için olan duş jelini de bununla birlikte dönüşümlü olarak kullanıyorum 🙂  Bu duş jellerini özellikle indirim dönemlerinde alıp stokluyorum 🙂 (stoklamaya hayır ama stoğum da bu serinin ballı olanı da mevcut)

WATSONS SUPERDRUG HİSDİSTAN CEVİZLİ KREM DUŞ JELİ
Superdrug Hindistan Cevizli Krem Duş Jeli

Köpürmesi çok güzel ve köpüğü hemen dağılmıyor yani bir kullanımda tüm vücuda yetiyor. Cildimi kurutmadı -ki benim duş jelinde aradığım birinci öncelik budur. İçindekiler görüldüğü gibi diğer duş jelleriyle hemen hemen aynı nitelikte. Boyu 300 ML ve yanda taşıması da çok kolay.

 

WATSONS SUPERDRUG HİSDİSTAN CEVİZLİ KREM DUŞ JELİ
Watsons Superdrug Hindistan Cevizli Krem Duş Jeli

Bu ürünün en sevdiğim özelliklerinden biri de çok hafif yazın sizi baymayan ve sıcak suyunda etkisiyle acılaşmayan hindistan cevizi kokusu. Koku banyo sırasında hissediliyor ama sonrasında kalmıyor maalesef. Bu durum benim için sorun değil çünkü ben kullandığım her ürünün kokusunun  üstüme sinmesini pek sevmiyorum  o nedenle bu özelliği bana çok hitap ediyor. Piyasada ki hindistan cevizli başka duş jellerine göre bunun kokusunu yaza daha uygun buldum. Kokusu, köpürmesi, cildimi kurutmaması, fiyatı, miktarı nedeniyle benden 5 üzerinden 4 puan alan başarılı bir duş jelini sizler için yorumladım. Sizde benim gibi duş jeli seviyorsanız ve yazın baymayan hindistan cevizli bir duş jeli arıyorsanız Watsons mağazasına bir bakın derim. Normal fiyatı 2,5-3 TL olan bu duş jelleri sık sık indirime giriyorlar ve çoğu hafta sonu da 1 alana 1 bedava gibi kampanyalara maruz kalıyorlar.

Benim şimdilik söyleyeceklerim bu kadardı. Kanalıma ve diğer sosyal hesaplarıma abone olmayı unutmayın 🙂 Yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum.
Hoşçakalın.
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 1771 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com