Watsons Tencel Maske Pürüzsüzleştirici Siyah İnci

Yeni yılda ki ilk yazımla mutlu haftalar. Umarım bu yıl bu güne kadar geçirdiğiniz en güzel yılınız olur. Yeni yıl heyecanını henüz atlatamamışken, yılbaşı akşamının makyaj kalıntılarını atmayı deneyelim. Yoğun ve göz alıcı makyajlar kullandığımız bir gece olduğu için   Watsons Tencel Maske Pürüzsüzleştirici Siyah İnci tam ihtiyacımız olan ürün.

Watsons Tencel Maske Pürüzsüzleştirici Siyah İnci
Watsons Tencel Maske Pürüzsüzleştirici Siyah İnci

İçerisinde bulunan 20 mineral ve Hiyalüronik Asitle hazırlanmış özel formül cildiniz için önemli bir rol oynuyor. Yoğun, ince lifler içeren bu maske içerisinde ki Vitamin B5 ile de daha nemli ve yumuşak bir cilt oluşturuyor. Yapısı çok yumuşak ve fazla sıvı içeriyor. Bu cildi rahatlatsa da, maalesef kullanımı zorlaştırıyor. Yüzünüze güzelce yerleştirip 20 dakika kadar beklemelisiniz. Kullanmadan önce cildin temiz olması maskenin etkisini arttıracaktır. Paketinde tek kullanımlık maske olan ürün nem kaybını önlemekte birebir.  Tek sorun göz çevrenizden yavaşça süzülen sıvılar oluyor. 20 dakikanın sonunda maskeyi çıkardığınızda pamuksulaşmış bir cilde merhaba diyor oluşunuz bu ufak sorunu görmezden gelmeniz için bir sebep.  Her Watsonsta bulmanız mümkün. Hepimiz için güzel bir yıl olması dileğiyle.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 16 Ortalama: 2.7]

Toplam Ziyaret: 3002 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/