Wellness Duş Köpüğü..

Wellness Duş Köpüğü

Bir Rossmann gezisi sırasında aldığım Wellness Duş Köpüğü bugünki misafirimiz olacak.  Köpük ürünleri normalde çok seviyorum zaten, el sabunları, yüz temizleme ürünleri falan genelde köpük ürün tercih ediyorum.

 

wellness beauty köpük
wellnes&beauty s shower foam

Bu nedenle bunu da görür görmez aldım. Hele de kokusunda vanilyalı olunca hiç dayanabilmem beklenemezdi.

wellness köpük
wellness&beauty shower foam

Kapaksız olan ağzından direk olarak pompası ile ya elinize ya da duş lifinize biraz sıkıyorsunuz, o zaten kabarıp kocaman oluyor. Ben bol köpük sevdiğim için biraz fazlaca sıkıyorum, bu nedenle ürün bana çok gitmeyebilir. Koku çok güzel tabi ki çok kalıcı değil, köpürmesi, temizlemesi falan güzel.  Ama 8-9 TL. gibi bir fiyata göre çok sevdiğim için yeniden alabilirim. Hatta bunun bir değişik kokulu olanı vardı, bir başka sefer onu da alacağım. Ürüne Rossmann mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Sevgiler..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 2713 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 2 yorum “”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİrem Özker

Yazar Hakkında

(102 yazısı var )

İstanbul’da yaşayan, 1 çocuk annesi, makyajı, kozmetik ürünleri, kitapları, yemeyi, içmeyi, arkadaşlarımla gezmeyi çok seven bir şehir plancısıyım..
Blogumda yazmaya ve deneyimlediğim ürünleri sizlerle paylaşmaya devam ederken, bir yandan da burada yani bloggerlarpaylasıyor.com’da sizlere yine denediğim kozmetik ve makyaj ürünlerini, gittiğim gezdiğim yerleri, belki değişik yemekleri, seyrettiğim film ve dizileri kısaca yaşadığım hayatı paylaşmaya çalışacağım. Umarım zevkle okursunuz çinkü ben zevkle yazacağım.

Web sitesi: