Wet N Wild Comfort Zone Far Paleti

 Herkese merhaba

Günlük hayatımda makyaj anlayışım sadece göz makyajından ibarettir. Sade bir göz makyajı ve renkli bir ruj yada renkli yada koyu göz makyajı ve nude dudaktan ibaret. Hal böyle olunca da far kullanmak kaçınılmaz oluyor. Far kullanmayı çok seviyorum, makyajda ki tek zaafım farlar. Çeşit çeşit renkli farlar beni benden alıyor ve sıklıkla da indirimde ilk baktığım farlar oluyor. Bugün de size Gratis in 300. mağaza şerefine yaptığım indirimden aldığım ve bulduğum için kendimi çok şanslı hissettiğim  Wet N Wild Comfort Zone Far Paletinden bahsedeceğim. 

Bu far paleti bence makyaja meraklı herkesin koleksiyonunda bulunması gereken bir parça. Hem gece hem gündüz makyajının rahatlıkla yapılabileceği bu paleti bulmak ne yazık ki çok zor. Resmen kara borsa bir palet.

WET N WİLD COMFORT ZONE FAR PALETİ
Wet N Wild Comfort Zone Far Paleti

Wet N Wild markası Gratis’e geldiğinde herkesin ilk baktığı şey bu palet olmuştu ve bende her gittiğim de almak için bakmıştım ancak bulamamıştım.Tesadüf eseri indirim zamanı bulunca şans yüzüme gülmüş gibi hissettim , kullandığım da neden bu kadar popüler olduğunu anladım.

Ambalajı ne kadar kötü olsa da içinde 8 renk far ve fırçalı bir ablikatör var. Farları oldukça yumuşak. Baştaki 4 renk günlük kullanım için alttaki 4 renk de gece kulanım için oldukça uygun.Farların tek sorunu hepsinin ışıltı içermesi eğer ışıltılı far seven biri değilseniz hoşunuza gitmeyecektir.

Wet N Wild  Far Paleti
Wet N Wild Comfort Zone Far Paleti

Swatchları bu şekilde, oldukça yumuşak yapıda olan farların pigmantasyonlarıda harika. Paletteki çoğu renk MAC farlara dupe gösteriliyor. Benim palette en sevdiğim renk üst sıradaki  sağ da kalan renk. Günlük olarak sür çık yaptığım için elim sürekli o renge gidiyor. Sağ alt tarafta kalan rengin yanar döner olması da oldukça başarılı bir durum.

WET N WİLD COMFORT ZONE FAR PALETİ

 

Paletin arka kısmında hangi farın nerede nasıl kullanılacağı yazıyor ve size örnek makyaj gösteriliyor.Ayrıca her farın üstünde hangi kısımda kullanması gerektiği de yazılıyor. Ben bu önerilere uymasam da gölgeli bir makyajda bu durum çok pratik oluyor 🙂

Wet N Wild Comfort Zone Far Paletini farların renk vermesi, ışıltısı, pigmantasyonu, kalıcılığı, farların karışması yönünden çok sevdim ve aldığıma da çok mutlu oldum. Bu paleti Gratis mağazaların da 20 TL ‘ye bulup alabilirsiniz. Benim aldığımdan beri elimden düşmeyen far paletimle ilgili söyleyeceklerim bu kadardı. İçinizde bu paleti kullananlarınız varsa yorumlarınızı bekliyorum. Sonraki yazımda görüşmek üzere 🙂

Toplam Ziyaret: 12408 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 27 Ortalama: 2.8]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir