Wet N Wild Coverall Stick Kapatıcı

İyi haftalar

Günlük makyajda çok yoğun olmayan ve küçük bölgelerde işimi görecek kapatıcılar tercih etmeye çalışıyorum. Hem cildim çok yorulmamış oluyor hem de ben daha ferah hissediyorum. Yakın zaman da Wet and Wild markasına ait bir ürünü denedim.

Wet and Wild Coverall Coverstick

Wet and Wild Coverall Coverstick

Ürünün fiyatı çok çok uygundu ve bu markanın diğer ürünlerinden genel olarak memnun kaldığım için neden olmasın dedim ama ürün biraz hayal kırıklığı yarattı. Elime uyguladığımda yapısının hem yumuşak hem de hafif nemli olmasından dolayı sevmiştim. Ama yüzüme uygulamaya geçtiğimde sonuç beklediğim gibi olmadı. Yüzünüz istediği kadar kuru olmasın kapatıcı uyguladığınız bölgeyi maalesef ki kurulaştırıyor. Gözaltında sürerken bile zorluk çektim.

Wet and Wild Coverall Coverstick
Wet and Wild Coverall Coverstick

Üzerine  başka bir ürün uygulayacaksanız belki kullanılabilir ama markanın adı için tam bir hayal kırıklığı. Bende medium rengi var ten rengim için en ideali buydu. Normalde BB kremlerde light tercih etsem de kapatıcının rengi biraz fazla açık. Fiyatlıda 7 liraydı. Maalesef ben memnun kalamadım. Deneyen varsa yorumlarınızı merak ediyorum.

Mutlu haftalar

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 8 Ortalama: 2]

Toplam Ziyaret: 2205 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/